Soupeři se rozešli smírně

0

Zápas hodnotí domácí web.

FK Slavia Orlová - Lutyně
klubový web: Rychlý výborný úvod patřil Orlové,bohužel závěr utkání Břidličné a tak si týmy ze spodu tabulky rozdělili v důležitém utkání po bodu.Již v 7 minutě po dvou brankách Renty vedla Orlová 2:0,bohužel ve 27 minutě snížil Kučera na 2:1 aby pak v 57 minutě vyrovnal na konečných 2:2.Po celé utkání oba týmy uvědomující si důležitost utkání zkoušely rozhodnout. Stav utkání na svoji stranu,dostala nejprve Orlová a pak hosté z Břidličné,nakonec utkání skončilo remízou 2:2.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: ČUBA Daniel - ŠVEC Marek, TVARDEK Erik.