23.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Nová Ves po delší době zaváhala a byla ráda za bod

0

Nová Ves po fantastických výsledcích po několika zápasech remizovala a rezerva Velkého Meziříčí odskočila na 6 bodů. Žďár B sahal po senzační výhře, ale nakonec v nastavení o tři body přišel.

V prvním poločase se odehrával zápas bez šancí, ale jednu šanci si vytvořil T. Novotný st., kterého v tváři tvář vychytal brankář Pinkava. Oba týmy hrály jen mezi vápny.

Hned po přestávce domácí vstřelili ve 48. minutě Janem Šanderou gól. Za dvě minuty se uvolnil Jurnečka, který z hranice vápna vstřelil gól. Hosté měli dvě velké šance ke skórovaní, ale proti byl Fuksa. Po rychlém protiútoku zapískal v 75. minutě pro hosty rozhodčí penaltu, kterou Fuksa Junovi chytil. Minutu po penaltě zahrával Nečas rohový kop, který dorazil do brány Havlík. Hned na to z protiútoku vyrovnal Jurnečka. Obrat dokonal M. Filippi hlavou po krásném rohu. Hosté už se viděli v kabině s třemi body, ale v závěru zápasu faulovali ve vápně Havlíka a k penaltě se postavil Ondřejka, který se nemýlil.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
Josef Starý, trenér Nové Vsi: Na nás se asi podepsalo středeční utkání proti Vrchovině B a chyběly nám síly, protože jsme byli málo aktivní a docházelo mnoha nepřesnostem. Remíza byla podle mě zasloužená.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B
Vítězslav Machatka, trenér Žďáru B: Výsledek jsme za stavu 3:2 měli udržet. Bohužel jsme opět nedali penaltu (druhou v řadě). Ve druhém poločase jsme byli lepší. Remíza je asi zasloužená.

J. Fuksa [-] - J. Bureš [-] , J. Havlík [-] , J. Krejčí [-] , Z. Nejedlý [-] - T. Novotný st. [-] (46. T. Novotný ml. [-] ) , P. Bureš [-] , P. Šandera [-] , J. Nečas [-] (79. V. Novotný [-] ) - M. Ondřejka [-] , J. Šandera [-]

T. Pinkava [-] - J. Miklík [-] , M. Řeháček [-] , O. Toman [-] (66. Z. Peňáz [-] ) , M. Novotný [-] - D. Russ [-] , P. Němec [-] , J. Jun [-] , P. Machatka [-] , L. Jurnečka [-] - M. Filippi [-]

ŽK: 15. J. Bureš , 49. T. Novotný ml. - 30. M. Řeháček , 65. J. Miklík .
Hráči zápasu: J. Šandera - L. Jurnečka .
Místo: Nová Ves. Počet diváků: 100.