19.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

Střelnice v Humpolci

6. T. Pícha , 15. R. Dalík , 30. J. Pikl , 49. M. Podoba , 55. T. Pícha , 71. M. Podoba , 82. P. Honzárek , 87. R. Dalík
0

Humpolec na podzim dostal od Přibyslavi pět gól a tak se čekalo jak se soupeři popasují tentokrát. Utkání to bylo pět jednoznačné, ale tentokrát obráceně. Špatně rozehrávající hosté byli tentokrát pro Humpolec snadným soustem. Po vystihnutí rozehrávky dal snadný gól v 6. minutě Pícha, na 2:0 zvýšil po přihrávce Jeřábka Dalík. Humpolec neponechal nic náhodě a do poločasu přidal třetí branku po individuální akci Pikla.

Druhý poločas se hosté sesypali úplně. Přibyslav bude chtít na výkon hodně rychle zapomenout, protože byla jen matným sparing-partnerem Humpolci.