21.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

Chotěboř si poradila s Bystřicí

71. J. Voborník (p.) , 88. L. Dvořák
22

Bystřice sbírá k záchraně bod za bodem, ale na favorita nestačila, i když utkání výsledkově rozsekla až penalta v 71. minutě.

V první půli branka nepadla

Domácí nastoupili do zápasu v roli jasného favorita, ale před týmem pod vedením zkušeného kouče Procházky se museli mít na pozoru. Hosté spoléhali na rychlé brejky z hlubokého obranného bloku, ale ani z jednoho se nic neurodilo. Domácí drželi míč, do šancí se však dostávali horko těžko, a tak nebylo divu, že se šlo do kabin bez branek a 136 diváků si muselo počkat na druhý poločas.

Domácí po přestávce rozhodli

Rozhodnutí přinesla 71. minuta. Hosté zahráli nešťastně rukou ve vlastním vápně a sudí Rosický po komunikaci s asistentem nařídil pokutový kop. K tomu se postavil Voborník a přelstil Pečinku - 1:0. Uklidnění do domácích řad přinesla 78. minuta, kdy si na rohový kop naskočil Dvořák a hostující brankář jeho prudkou hlavičku před brankovou čárou neudržel - 2:0. Závěr zápasu už se jen dohrával.