22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

--

--

Přibyslav nepotvrdila dobrý výkon z minulého kola a nečekaně vysoko podlehla Okříškám

5. P. Dubský , 24. V. Voda , 70. R. Tůma , 75. D. Svoboda
0

Domácí ve středečním vloženém kole zvítězili proti Světlé a úspěch chtěli potvrdit proti soupeři, který z posledních 4 kol urval jen 3 body za 3 remízy. Zápas však skončil nečekaně vysokou výhrou hostujícího týmu, který si tak v bojích o záchranu připsal 3 důležité body a tým domácího trenéra Havlíčka naopak ztratil. Přibyslav je na 9. místě, Okříšky na 10. místě ztrácí bod.

Domácí nastoupili s jasným záměrem vyhrát a potvrdit tak středeční výhru nad Světlou. Ale již v 5. minutě přišel pro domácí šok, když Dubský pohotově přeloboval  domácího brankáře Syberu - 0:1. Přibyslav se snažila oklepat ale roh ve 24. minutě přinesl po dobrém náběhu a následné hlavičce Vody druhý gól v jejich síti. Do konce poločasu se domácí jedenáctka ze špatného výkonu neoklepala a na snížení nedosáhla.

V 2. půli se domácí tlačili dopředu se snahou  vyrovnat ale žádný pokus se neujal a byli to naopak hosté, kteří své vedení navýšili nejprve v 70. minutě Tůmou a za dalších 5 minut zvýšil na komfortní náskok 4 gólů po chybě v rozehrávce útočník David  Svoboda.

SK Huhtamaki Okříšky
Milan Tekal, asistent trenéra Okříšek: Podařilo se nám dát brzo gól a ve 24. minutě jsme se prosadili podruhé, což myslím rozhodlo. V minulých zápasech nás trápila nemohoucnost a to byl ten rozdíl proč jsme dnes uspěli