28.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Tucet gólů vstřelil Jindřichův Hradec do sítě sestupujících Dačic

21

Jindřichův Hradec je již jistý postupující do divize, protože Želeč postupovat nechtěla. Naopak Dačice jsou jistý sestupující z krajského přeboru. Tento rozdíl se projevil i na závěrečném skóre 12:1.

Šest branek v prvním poločase

Již úvod utkání patřil domácícm, kdyse nejprve trefil Martin Toman ve 2. minutě a po něm hned ve 4. minutě Vít Kučera - 2:0. Jenže Dačice nebyly ničím zaskočení a v 7. minutě dokázal vstřelit kontakntí gól Martin Janák - 2:1. Na 2:2 mohl vyrovna kanonýr hostů Tadeáš Jindra, ale jeho šnace gólem neskončila a pak začal kolotoč. Ve 22. minutě přidal další branku Martin Toman. Pak opět Vít Kučera a také Jiří Chalupský. Poločasové skóre 5:1 nevěštilo pro Dačice nic dobrého...

Naprostá dominance budoucího divizního týmu

Druhý poločas začal velmipodobně jako ten první. V 51. minutě kompletoval hattrick M. Toman.  Pak se trefil Filip Votava a opět Toman. V 71. minutě završil svůj hattrick Vít Kučera a pak přidal stejně jako Toman svůj 4. gól v utkání. Na závěr zápasu přidali 11. a 12. branku utkání Radim Koutný a Filip Votava. Stav utkání 12:1. Poslední desetiminutvka již branku nepřinesla. Dačice tak obdržely další výprask za tucet obdržených branek.