17.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

České Velenice po ubojovaném výkonu zvyšují šance na postup

49. A. Irschik - 3. V. Samec , 9. J. Vetrák , 43. J. Bittengl (p.)
27

Za výhrou vykročili veleničtí hned v úvodu, kdy se rychle dostali do vedení. Celkem se v první půli prosadili třikrát. Stráž dokázala už jen kosmeticky upravit, ale na svého protivníka nestačila. Lokomotiva České Velenice vezou domů tři body a s nimi si drží první místo v tabulce!

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Lukáš Stejskal (hráč): Vedoucí celek průběžné tabulky OP mužů rozhodl o svém vítězství prakticky již v první půli. Úvodní gól dali pohyblivější hosté hned z prvního rychlého útoku ve 3. minutě, další následoval v 9. minutě po dorážce předcházející střely do tyče a třetí padl z penalty těsně před odchodem do šaten. Hráči našeho mužstva v prvním poločase ani jednou hostujícího brankáře Marouška neprověřili. Krátce po přestávce snížil Irschik skóre na 1:3, měli jsme i další brankové šance, ale Maroušek už žádnou střelu za svá záda nepustil.

TJ Lokomotiva České Velenice
Karel Macho (vedoucí mužstva): Do Stráže jsme jeli s respektem. Domácí mají tým hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží. Začátek utkání nám vyšel nad očekávání dobře. Hned ve třetí minutě se trefil Venca Samec a chvíli na to dorážel po tečované střele Mikudima Vetrák. I nadále jsme pokračovali v tlaku a opaření domácí se defakto celý první poločas bránili. Ve 42. minutě po faulu v pokutovém území na Pavla Arvaje zvýšil z penalty Jarda Bittengl. Začátek druhého poločasu jsme nezvládli a domácí jsme nechali snížit. To je nakoplo a od té doby převzali iniciativu. Vytvořili si i několik šancí, kdy největší z nich zneškodnil pozorný Bohouš Maroušek. Domácí ve snaze vstřelit další branku otevřeli hru a i my jsme se tím opět dostávali do slibných příležitostí. Další branka již v utkání nepadla a tak jsme po výborném výkonu v prvním poločase zaslouženě vyhráli. V tomto utkání nám výborně zahrála střední záloha a proto hráči utkání jsou Samec a Kopecký.

J. Jedlička [-] - M. Zvára [-] , J. Kozel [-] , J. Jančura [-] , J. Kollár [-] - P. Völfel [-] (83. V. Čurda [-] ) , D. Přílepek [-] , L. Stejskal [-] , A. Irschik [-] - P. Heger [-] , T. Koudelka [-] -

B. Maroušek [-] - J. Vetrák [-] (74. R. Schmidt [-] ) , T. Kopecký [-] , P. Arvaj [-] , R. Mikudim [-] (60. Z. Zlamšídlo [-] ) , R. Banašík [-] (50. J. Latifi [-] ) , V. Samec [-] , J. Bittengl [-] , M. Srpek [-] , P. Zemánek [-] , O. Haumer [-]

ŽK: 15. J. Kozel , 90. T. Koudelka - 75. P. Zemánek , 79. J. Bittengl .
Hráči zápasu: P. Heger , A. Irschik - V. Samec , T. Kopecký .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: MACHÁČEK David - MACHÁČEK Patrik, BOČEK Petr.