16.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

Strmilov ve šlágru kola sestřelil šesti góly Číměř

14. O. Nečeda , 21. F. Náprava (vl.) , 54. M. Novák , 61. V. Kučera , 64. M. Novák , 78. K. Večerka
23

Fotbalisté Strmilova v sobotním zápase 16. kola Okresního přeboru porazili Číměř vysoko 6:0. Domácí poslal do vedení už po čtrmácti minutách hry Ondřej Nečeda, krátce nato přišla vlastní branka Nápravy. Po změně stran hostující defenziva čtyřikrát inkasovala a zapsala si vysokou porážku. Strmilov zvítězil počtvrté v řadě, Číměř zapsala třetí prohru v jarní části a spadla do spodní části tabulky.

TJ Jiskra Strmilov
Kateřina Lehejčková: Zápas byl od samého začátku v režii domácích. I když se moc nedařila mezihra, tak dlouhé nákopy slavily úspěchy. Navíc se hosté oslabili ve 44. minutě, když po faulu na Nováka musel rozhodčí vytáhnout červenou kartu. Ve druhém poločase se díky klidné hře a dobrému výsledku dostali na hřiště čtyři dorostenci a dva z nich se i premiérově trefili za A tým a to Kučera s Večerkou.

D. Sedlák [-] , M. Přibyl [-] - J. Dvořák [-] , D. Hanzal [-] , V. Kupec [-] , F. Procházka [-] , T. Dohnal [-] , Z. Popelka [-] , J. Kubíček [-] , M. Novák [-] , O. Nečeda [-]