Máme skvělý kolektiv, který dokáže hrát týmově, říká hráč kola Robert Losos

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Roberte gratuluji k vítězství v anketě. Co říkáte na to, že čtenáři zvolili hráčem kola právě Vás?
Je to skvělé, nečekal jsem to, že zvítězím s tolika procenty.
Budete muset něčím přispět do klubové kasy?
Určitě něčím přispěji, záleží jak to vyčíslí pokladník (smích).
V utkání, za které jste byl zvolen, jste vyhráli v Suchdole 2:1. Jak byste ten zápas zhodnotil?
První poločas byl spíše o fyzičce než o fotbale, měli jsme pěkné šance. ale nevyužili jsme je. Druhý poločas byl o něco fotbalovější a konečně jsme proměnili šance, nejdříve po pěkném centru vyrovnával Daniel Kroupa a pak jsem střílel na konečný stav 2:1. Těžký, ale odmakaný zápas týmově.
Dal jste vítěznou branku svého týmu. Popsal byste nám svůj gól?
Po nešťastném odrazu těsně před vápnem jsem skóroval z první přímo do levé šibenice, můj nejhezčí gól.
V sobotu přivítáte Kunžak, který nastřílel tucet branek Lásenici. Co od zápasu očekáváte?
Očekávám, že to nebude lehký soupeř, ale pokusíme se bojovat a makat týmově hned od začátku a věřím, že jsme schopní vyhrát po minulém zápasu.
V tabulce vám patří osmé místo. Jak jste s průběhem sezóny zatím spokojeni?
Jelikož je to teprve můj druhý zápas za Novosedly tak toho moc říct nemůžu, ale můžu říct, že máme skvělý kolektiv, který dokáže hrát týmově a to je za mě klíč k úspěchu.
Podívejme se na Vaši fotbalovou kariéru. V kolika letech jste s fotbalem začal a jakými jste prošel kluby?
Fotbal jsme začal hrát někdy okolo dvanácti let. Hraji stále za dorost Novosedly/Stráž a v patnácti letech jsem začínal hrát za chlapy Sokola Stráž a teď jsem momentálně na půl roku v Novosedlech.