21.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

Humpolec ztratil proti Chotěboři

14

Humpolec se po remíze 1:1 s Chotěboří přesouvá na druhé místo tabulky

Dalík poslal Humpolec do vedení

Chotěboř možná měla více ze hry, ale chyběla finální fáze. Jako rvní se radovali domácí, když míč do sítě dostal Šerý. Asistent rozhodčího měl však praporek nahoře, takže gól nemohl platit. Změna skóre přišla ve 35. minutě, po křídelní akci se dokázal prosadit Dalík a Humpolec šel do vedení.

Odvářka dokázal vyrovnat

Humpolec nezačal druhou půli dobře, a to také Chotěboř potrestala. V 50. minutě dostal balón nejlepší střelec Odvářka, prošel přes tři obránce Humpolce, poradil si i s gólmanem Křížem a vyrovnal na 1:1. Po zbytek utkání byla spíše ve hře Chotěboř, ale vítěznou branku se vstřelt nepodařilo, a tak remizovala s Humpolcem 1:1. Humpolec příští kolo zajíždí do Přibyslavi, Chotěboř doma přivítá Ledeč.