14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Křoví otočilo zápas a již není poslední!

12

Křoví prohráválo z Osovou Bítýškou již 2:4, ale zápas nakonec otočilo ve svůj prospěch.

Hosté vedli o branku

Uvod utkání domácí tým zaspal, hned z prvního centru do vápna padl gol. Na nakopnutý míč do pokutového území si naběhl Vařílek, který nedal domácímu Karmazínovi šanci. K vyrovnání došlo k 8 minutě, kdy střelu z hranice velkého vápna přesně k tyči poklidil domácí Roštínský. První poločas byl ze strany domácích velmi špatný, neproměňoval svoje brankové příležitosti, kdežto hosté téměř každé domácí zaváhání dokázali potrestat a dostali se tak do poločasového vedení 3:2

Domácí otočili utkání

Úvod druhé půlky opět lépe začali hosté, kdy v 51 minutě zvyšoval po hrubce Karmazína Zeman na dvojbrankový náskok pro hosty. Domácí ovšem i tato ztráta nepoložila. Nejprve po hodině hry krásnou střelou o levou tyč z přímého kopu  (k vidění video na FB KřoviB u reportu z utkání) snížil Šustr, aby o dalších deset minut dvojbrankovou ztrátu dorovnal podél vybíhajícího Hršela Kalina. Domácí ve snaze otočit utkání na svojí stranu se neustále tlačili dopředu a vytvářeli si šanci za šancí. V 81. minutě se ujala utažená střela před šestnáctkou z kopačky Polonce, jeho střela nejprve zasáhla tyčku, aby se míč od tyčky odrazil do hostující brankáře, od něhož se pak míč odrazil za brankovou čáru. Vedení mohli domácí ještě v závěru navýšit, avšak již žádná z šancí v brance neskončila a tak utkání skončilo zaslouženou výhrou 5:4 pro domácí Křoví.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: vstup do obou poločasů jsme měli velice špatný, hosté ze svých šancí dokázali jít dvakrát do dvojbrankového vedení v utkání, které nás naštěstí nepoložilo. Z velkého množství brankových příležitostí sme dneska dokázali vstřelit 5 branek, což nám přineslo konečnou výhru 5:4. Za zmínku jistě patří vyzdvihnout krásně zahraný přímý kop domácí Šustra, který svým ,,angličanem“ nedal hostujícímu golmanovi žádnou šanci. Vzhledem k ostatním výsledkům sme se konečně dokázali přiblížit na týmy ze spodních pater tabulky a v neděli bychom chtěli navázat na bodový zisk doma proti Rozsochám.

SK Osová Bítýška
Marek Vařílek: Dnes je to pro nás velké zklamání.Dokázali jsme na Křoví vlítnout a vyhrát první poločas.Z kraje druhé půle jsme vedení ještě navýšili na 4:2.Jak,ale všichni víme,produktivita a kvalita hráčů Křoví je obrovská a to se nakonec ukázalo.My si ze zápasu odnášíme velmi dobrý výkon za který se nemusíme stydět,za který si celý tým zaslouží pochvalu,musíme na něj navázat v dalších zápasech.

P. Karmazín [-] - P. Šustr [-] (87. J. Ráboň [-] ) , M. Kalina [-] , M. Domes [-] (57. R. Datinský [-] ) , R. Roštinský [-] , J. Borák [-] , D. Hodzic [-] , L. Knotek [-] , M. Polonec [-] (90. L. Mencler [-] ) , L. Němec [-] , Z. Sára [-]

J. Hršel [-] - P. Kališ [-] (85. P. Jelínek [-] ) , T. Karmazín [-] - J. Malý [-] , O. Zeman [-] - M. Vařílek [-] - P. Antoš [-] , M. Navrátil [-] , J. Jelínek [-] , M. Dvořák [-] , A. Trojan [-]

ŽK: 83. L. Němec - 33. T. Karmazín , 44. M. Dvořák , 54. M. Navrátil , 81. J. Malý .
Hráči zápasu: M. Kalina , R. Roštinský , M. Polonec - M. Vařílek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - GREGAR Daniel, ŠUSTÁČEK Martin (N).