--

--

--

20

Vložený středeční zápas nebyl pro výběr trenéra Zbyňka Busty příliš jednoduchý, jelikož byly v plánu dlouhá cesta do Domažlic a tam těžký zápas proti mužstvu trenéra Pavla Vaigla. Ačkoliv po minulé sezoně došlu v mužstvu Domažlic k několika odchodům, zejména ofenzivních hráčů, drželi si domácí územní převahu, kterou postupně zužitkovali ve dva góly. Štěchovický soupeř své šance měl, ale využil pouze jedinou.

Zápas hosté začali o dost lépe, než naposledy v červnu, a v 9. minutě málem zužitkovali nadějný brejk, po rohovém kopu domácích se dostal balon ke kopačkám Díla, ten nakopl motory a unikl všem dobíhajícím obráncům až k Brychovi, jenže ten vytáhl pohotový a současně i přesný zákrok. Po čtvrthodině hry hledal Došlý ve vápně Dvořáka, který se sice prosadil, ale z předem odpískaného ofsajdu. V 19. minutě zakončoval po otočce s balonem Černý, jenže nemířil přesně. Další akce patřila ve 22. minutě hostům, dlouhé autové vhazování Pavlíka směřovalo k Novákovi, jehož tvrdší pokus mířil těsně vedle. V prvním poločase se diváci dočkali ještě jedné větší akce, když se ve 38. minutě Černý opět dokázal otočit s balonem, ale tečovaný pokus nebyl přesný.

Úvod druhého poločasu příliš ohrožení na obou stranách nepřinesl, ale první vážnější akce skončila trefou. V 60. minutě vyslal Rychnovský dlouhý centr do vápna, po jednom ze soubojů se balon odrazil k Vilčekovi, který se z hraničního postavení a blízkosti trefil – 1:0. Akce domácích pokračovaly, v dalším zakončení Vilček neuspěl, v 66. minutě pak Řehák skvělým zákrokem vyrazil nebezpečný pokus Dvořáka. Herně vydařenou a také nebezpečnou desetiminutovku Jiskry zakončil v 68. minutě Hrubý, ke kterému nechal projít balon jeden z jeho spoluhráčů. Bohužel pro hosty, nebezpečí i nadále pokračovalo, Došlý ve své šanci těsně neuspěl, ale v 78. minutě se domácí radovali podruhé, když po rohovém kopu usměrnil zcela osamocený Dvořák hlavou balon k Hájovskému, který trefou z blízkosti řádně zkomplikoval naděje na bodový zisk soupeře – 2:0. Drama přece jen nastalo, v 86. minutě nejprve Brych bravurním zákrokem vyškrábl přímý kop Košaty k tyči, ale stejný hráč následně rozehrál rohový kop a našel hlavu Busty, který přesnou hlavičkou snížil – 2:1. Těsné vedení ovšem domácí Domažlice dokázaly udržet.