8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Sousedovice vezou výhru ze Čkyně a zůstávají na prvním místě

26

Šlágr kola nakonec vyzněl lépe pro hostující celek, který díky brance ze 76. minutě veze domů velmi důležité tři body.

První poločas se střelci neprosadili

Hosté přijeli opět oslabeni, tentokrát ještě vypadl ze sestavy Kacetl a Krejčí, a tak se muselo oslovovat i neaktivní hráče. Nakonec Sousedovice přijeli i s Tomášem Vondrákem, který skoro rok nehrál fotbal. Westra přijela do Čkyně bránit a odvést si bod. Domácí si od začátku zápasu vytvářeli spoustu šancí, ale ta jejich žalostná koncovka.

Daniel Marcinko poslal tři body do Sousedovic

Druhý poločas byl opět v režii Čkyně, která se chtěla na hosty dotáhnout. Hosté hráli chytře a vyčkávali na brejkové situace a standardky. V 76. minutě jeden z brejků hosté dotáhli až do konce a šli do vedení – 1:0. V dalších minutách hostující tlak stále rostl, ale buď střely skončily mimo tři tyče, nebo je pochytal J. Šilhan. Sousedovice vezou ze Čkyně tři body a jsou také o tři body první.

Vyložené šance:         4x               Vyložené šance:          1x

Tyč:                            0x               Tyč:                             0x

ŽK:                             0x               ŽK:                              2x

Ofsajdy:                      1x               Ofsajdy:                      2x

SK Čkyně
Daniel Myslík, trenér: Vyhrál šťastnější tým, kterému jsme svou neschopností darovali tři body.

FC Znakon Sousedovice
Přemysl Šroub, trenér: Na začátek musím zklamat Petra Kortuse, ale v tomhle zápase o naší dominanci psát nebudu. Ze sestavy nám vypadli další dva hráči. Kacetl a Krejčí a tak nám musel pomoci Tomáš Vondrák, který snad rok nehrál fotbal. Musel jsem tomu přizpůsobit taktiku a ta byla jasně defenzivní. Chtěli jsme si ze Čkyně odvézt bod a nepustit ji tak před nás na první místo v tabulce. To, že z toho nakonec byly body tři je skvělé. Musím sportovně uznat, že domácí byli lepším týmem a prohra je pro ně krutá. Od začátku diktovali domácí tempo a byli více na balonu. My pozorně bránili a snažili se o brejky a standardní situace. Jeden z brejků nám ve druhé půli vyšel a Dan Marcinko rozhodl o našem vítězství. Domácí se po zbytek zápasu tlačili za vyrovnáním, ale i se štěstím se nám výsledek podařilo ubránit.