11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Měřín slaví těsnou výhru

24

V Přibyslavicích se v závěru dvakrát červenalo. Šťastnější byli nakone hosté.

Po půli bez branek

Na hřišti nováčka soutěže se utkaly dva týmy z čela tabulky. Pokud by se domácím povedlo vyhrát, tak by se přiblížili na dostřel samotnému čelu tabulky.

V zápase mužstev z popředí tabulky toho nebylo moc k vidění. Mírnou převahu měli hosté, ale brankových příležitostí bylo poskrovnu. V prvním poločase zápasu si domácí vytvořili jednu větší šanci, ale Hladík spolehlivě zasáhl. Na druhé straně dvakrát zahrozili hosté, ale bez gólového efektu. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Hosté po pauze rozhodli

Podobný obraz zápasu byl i v druhém poločase. Když ale domácí nedokázali proměnit tutovku, tak se osdvědčilo tradiční rčení "nedáš - dostaneš." Hosté v 64. minutě využili zaváhání domácí obrany. Beran se obtočil kolem obránce a poslal ostrý přízemní centr do vápna, kde už číhal lišák David Robotka, který otřel míč o tyč a otevřel skóre - 0:1. Stínem utkání bylo v samotném závěru zbytečné vyloučení dvou hráčů. Pod sprchy nejprve na pokyn asistenta rozhodčího v 88. minutě putoval hostující Kožený. Síly na hřišti se vyrovnaly v 90. minutě, kdy obdržel červenou kartu i domácí Skrobikowski.

Přibyslavice jedou v dalším kole do Starče. Měřín hostí Nedvědici.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Vyrovnané utkání, kde měli hosté o trošku více ze hry. V tomto zápase rozhodl jeden gól a pravidlo nedáš, dostaneš.

TJ Jiskra Měřín
Karel Kružík (trenér): V takto okleštěné sestavě je to pro nás skvělé vítězství. Bohužel tři body jsou draze vykoupené další červenou kartou.

F. Novák [-] - J. Částka [-] , M. Picmaus [-] , J. Skrobikowski [-] , P. Šárka [-] - L. Venhoda [-] , M. Matějek [-] , J. Kovář [-] , V. Škorpík [-] (79. T. Zejda [-] ) - L. Lopatář [-] , L. Matějek [-] -

J. Hladík [-] - D. Robotka [-] (79. M. Hladík [-] ) , D. Jonáš [-] , L. Doležal [-] , K. Kružík [-] , V. Beran [-] , M. Kožený [-] , T. Láznička [-] , D. Polák [-] , J. Netolický [-] , M. Matoušek [-]

ŽK: 32. M. Matějek , 34. L. Venhoda , 76. P. Šárka , 78. J. Kovář - 36. V. Beran , 56. M. Matoušek , 89. M. Hladík . ČK: 90. J. Skrobikowski - 88. M. Kožený .
Hráči zápasu: D. Robotka , J. Hladík .
Počet diváků: 71. Rozhodčí: ZADINA Petr - SVOBODA Ondřej, VÍDENSKÝ Bohumil.