1.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

21. P. Boháč , 49. R. Procházka , 80. L. Sýs (vl.) - 14. J. Psutka , 39. M. Chvosta
29

"Prohrát jsme si nezasloužili," mrzelo po utkání hostujícího kouče...

TJ Šumavan Vimperk
Michal Uhlík (trenér): Dnešní výsledek mě moc mrzí. Prohrát jsme si nezasloužili, ale takový je prostě fotbal. Na těžkém terénu se hrál vyrovnaný, bojovný fotbal. Domácí se ujali vedení po hodně šťastném gólu, kdy střelu mimo branku srazil nechtěně tečí hlavou domácí Boháč do naší branky. My jsme ale hráli stále dobrý fotbal a podařilo se nám vyrovnat Chvostou na 1:1. S tímto výsledkem se šlo i do kabin a my chtěli ve druhém poločase pokračovat v naší hře. Bohužel domácí měli v úvodu druhého poločasu velký tlak a z tohoto tlaku vytěžili vedoucí gól na 2:1. Musím ale uvést, že i tento gól nebyl vyloženě vypracovaný a padl po naší chybě a nedůslednosti ve vápně. Hrál se dál vyrovnaný zápas a my vyrovnali po rohovém kopu Psutkou. V tuto chvíli jsme byli aktivnější a byli více na míči. Bohužel jsme ale byli opět nedůslední u lajny a centr do vápna jsme si na přední tyči nešťastně srazili vlastním gólem do naší branky. V závěrečném tlaku jsme již žádný gól bohužel nedali a tak jsme prohráli 3:2. Prohrát jsme si nezasloužili, ale já své hráče chválím! Jsem pyšný na celý tým.