15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

Blatnice doma urvali výhru s Chlístovem

3. M. Sova , 41. M. Sova , 60. M. Svoboda - 22. R. Hruška , 65. R. Hruška
10

Hosté z Chlístov dvakrát dokázali vyrovnat vedení Blatnice, ale na třetí branku již nedokázali odpovědět

Milan Sova dostal domácí dvakrát do vedení

V prvním jarním zápase se utkaly dva týmy z druhé poloviny tabulky. Blatnice určitě očekávala, že se bude pohybovat ve vyšších místech tabulky než bylo deváté místo. Chlístov naopak trápí úzký kádr, přesto se dal očekávat zajímavý zápas. Na podzim skončil zápas těsnou výhrou Blatnice 2:1. Za příjemného jarního počasí vstoupil domácí tým naprosto skvěle. Již ve 3. minutě se prosadil domácí kanonýr Milan Sova - 1:0. Domácí tým se tak mohl zcela uklidnit a snažil se zároveň o navýšení skóre. To se ale příliš nevedlo, ba naopak udeřilo na druhé straně, když se prosadila také chlístov ská střelecká jistota, kterou bezesporu Roman Hruška je, a který svým gólem z 22. minuty vyrovnal - 1:1. To hosty nabudilo a nebyli zdaleka k tomu, aby dokázali otočit vývoj zápasu. Domácí se ale mohou spolehnout na Milana Sovu, který svojí druhou brankou v zápase vrátil domácím ve 41. minutě vedení v poměru 2:1. Do kabin tedy odcházeli mnohem spokojenější domácí. Přesto byl zápas nadále otevřený.

Domácí si výhru pohlídali

Zápas sledovala slušná návštěva osmdesáti diváků, kteří očekávali další góly v hostující sítí. Toho se také dočkali, když se v 60. minutě trefil Radek Svoboda - 3:1. Vypadalo to, že tento gól bude rozhodující, ale hned v 65. minutě snížil opět Roman Hruška na 3:2. Do konce zápasu zabývala ještě půlhodinka, ale i přes několik šancí na obou stranách se již skóre nezměnilo.

SK Blatnice
Šabatka Marek, asistent trenéra: Jsem rád, že jsme zvládli vstup do jarní části skvěle, i když o výhru jsme museli bojovat až do konce zápasu.