17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Boršov zvládl domácí zápas proti rezervě Malše Roudné

31

Domácí Boršov nad Vltavou byl v zápase favoritem a papírové předpoklady naplnil. Hostujicí tým i přes prohru o tři branky zanechal dobrý dojem a diváci mohli být s předvedenou hrou obou týmů spokojeni.

Filip Pokorný poslal domácí do vedení

Zápas začal aktivěn s obou stran, ale žádný tým branku nevstřelil. Až v 17.minutě se prosadil Filip Pokorný a poslal domácí do vedení 1:0. Hostujicí tým byl nebezpečný, ale nedotáhl žádnou akci do zdárného konce. Ale ani domácí tým neproměnil žádnou další příležitost ke vstřelení branky. A tak polčoas skončil vedením domácích o jednu branku.

Krásná branka stopera Čutky

Druhý poločas začal fotbalovou parádou. Stoper Stanislav Čutka vyvezl míč a ze třiceti metrů trefil nádhernou dělovkou šibenici hostujicí branky 2:0. Krásná trefa domácího stopera. Atraktivita zápasu nepolevovala a další branku domácích přidal Filip Pokorný 3:0. Hostujicí tým se snažil, ale v zakončení byl nepřesný a tak udeřilo opět an druhé straně. Do vedení o čtyři branky poslal domácí Radek Řežáb 4:0. O minutu později se dočkal hostujicí tým. Jakub Vopelka snížil na 4:1. Tobylo v tomto kvalitním utkání vše. Domácí tým se tak udržel v první pětce a v příštím kole jeden a hřiště Hrdějovic. Rezerva Malše Roudné přivítá doma Netolice.

FK Boršov nad Vltavou
Jiří Komrska (trenér): Hrál se otevřený fotbal na obě strany. My jsme konečně byli produktivní a proměnili šance. Můžeme být spokojeni.

E. Poula [-] - R. Řežáb [-] , F. Pokorný [-] , L. Soukup [-] , J. Staněk [-] (79. J. Macík [-] ) , J. Šefčík [-] , R. Kofroň [-] , L. Fessl [-] , S. Čutka [-] , A. Matoušek [-] , F. Filištein [-]