20.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Kolář přisoudil body Slavii

24

Také zápas mezi Vejprnicemi a Luby byl o jedné brance, kterou vstřelil Kolář..

Brzká branka pomohla domácím

Papírovým favoritem tohoto utkání byly Vejprnice, které se nacházejí v horní polovině tabulky. Luby se naopak krčí ve spodních patrech KP a tak v tomto zápase neměly co ztratit.

Úvod však Lubům nevyšel podle představ, již v 5. minutě překonal hostujícího gólmana Kolář a poslal Slavii do vedení.

Po zbytek prvního poločasu si pak Vejprnice výsledek zkušeně hlídaly a nepustily Luby téměř do žádné šance.

Luby již vyrovnat nedokázaly

Do druhého dějství vstoupili hosté s cílem co nejrychleji srovnat na 1:1.

Bohužel pro Luby však vázla hra dopředu a když už se dostaly na dostřel Vavríkovy branky, pomohl gólman svému týmu jistým zákrokem.

Vejprnice kontrolovaly vývoj zápasu téměř po celé utkání. Schweigla již podruhé nepřekonaly, nicméně těsnou výhru 1:0 se domácím uhájit podařilo.

Luby tak odjíždí s prázdnou a v příštím kole se pokusí překvapit Domažlice.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér domácích: Vstup do utkání se nám vydařil, hned v páte minutě jsme se dostali do vedení. Soupeře jsme do žádné větší příležitosti nepustili, zároveň se nám ale nepodařilo vstřelit druhou brankou, za kterou jsme si šli. Zápas jsme ale nakonec zvládli a dle mého názoru byla výhra zasloužená.

TJ Start Luby
Jan Voráč, hráč hostí: Zápas ve Vejprnicích pro nás začal nejhůře, jak mohl. Už v 5. minutě jsme dostali gol na 1:0. Celý zápas jsme se snažili stav utkání otočit, ale ve hře dopředu to vázne. Zápas byl vyrovnaný, soupeř však dokázal jednou skórovat a to mu k vítězství stačilo. My teď musíme zabrat doma a porazit Domažlice, kterým máme co vracet.

J. Vavrík [-] - L. Paul [-] , V. Puhlovský [-] , D. Svoboda [-] , F. Krejčí [-] , R. Křen [-] , P. Bárta [-] , A. Heller [-] (83. M. Hájek [-] ) , D. Šural [-] (75. D. Král [-] ) , A. Kolář [-] (90. F. Heindl [-] ) , L. Rada [-]

D. Schweigl [-] - T. Votava [-] , M. Vejskal [-] , J. Nešpor [-] , T. Bureš [-] - J. Voráč [-] , K. Křížek [-] , V. Koželuh [-] , J. Štastný [-] (46. J. Holý [-] ) - J. Cole [-] (75. M. Hora [-] ) , M. Šůs [-]

ŽK: 66. A. Heller - 67. T. Votava , 72. J. Voráč , 81. J. Nešpor , 87. M. Hora .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Kříž Lukáš - DUDA Miroslav, FENCL Jakub.