15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Přibyslavice neudržely vedení

29. M. Matějek (p.) , 32. L. Venhoda - 51. K. Eliáš , 62. A. Svoboda (p.)
23

Přibyslavičtí po poločase vedli o dvě branky, ale hosté se nevzdali a nakonec vezou cenný bod.

Domácí po půli vedli

Domácí začali docela vlažně, a tak hosté za prvních patnáct minut jednou trefili břevno a jednou postupovali sami na brankáře Nováka, ale ten je vychytal. Ve 28. minutě zahrávali domácí trestný kop, hostující hráč zahrál ve vápně rukou a Matějek poslal Přibyslavice z penalty do vedení - 1:0. O chvíli později rozehrál trestný kop Venhoda, hostující defenziva včetně brankáře se nedomluvila a míč prošel k překvapení všech podruhé do sítě hostí - 2:0. Ve 38. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Matějek, což se ukázalo být pro další vývoj utkání rozhodující.

Hosté dokázali srovnat

Brzy po změně stran hosté okamžitě snížili, když se prosadil křídelník Eliáš - 2:1. Chvíli na to dostali i hosté možnost kopat penaltu, k té se postavil Svoboda a vyrovnal - 2:2. Po tomto gólu si již hosté nevytvořili takový tlak, a tak houževnatě bojující domácí hrající skoro téměř hodinu v oslabení získali cenný bod.

Přibyslavice hrají v dalším kole v Nedvědici. Velký Beranov hostí na svém hřišti Moravské Budějovice.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Utkání začalo ve vysokém tempu a hrál se poměrně vyrovnaný zápas. Vše ovlivnila červená karta. Od té doby nás hosté přehrávali až do konce. Nakonec jsme proti silnému soupeři urvali bod, což je pro nás po průběhu utkání a ostatních okolnostech dobrý výsledek.

TJ Velký Beranov 1975
Richard Ganzwohl (hráč): Šlo vesměs o vyrovnaný zápas. V první půli jsme měli dát alespoň jednu branku, šancí jsme měli více než domácí, kteří měli při druhé své brance štěstí, což u nás neplatilo. V druhé půli jsme i díky početní výhodě srovnali, ale pak jsme nedokázali využít "laufu" a po zbytek utkání jsme si už vážnější šanci nevytvořili.

F. Novák [-] - M. Picmaus [-] , M. Kopeček [-] , M. Karafiát [-] , J. Skrobikowski [-] - L. Venhoda [-] , M. Matějek [-] , P. Šárka [-] , J. Kovář [-] (76. V. Škorpík [-] ) - L. Lopatář [-] - P. Ošmera [-]

R. Markovič [-] - P. Kittler [-] - M. Křenek [-] , P. Novák [-] , R. Kittler [-] , F. Smejkal [-] , J. Pokorný [-] , A. Svoboda [-] , K. Eliáš [-] , R. Ganzwohl [-] (71. R. Jonáš [-] ) , M. Kovařík [-]

ŽK: 18. M. Matějek , 25. P. Šárka , 65. M. Karafiát , 75. J. Kovář - 27. R. Kittler . ČK: 38. M. Matějek .
Hráči zápasu: J. Kovář .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: INVALD Lukáš - HOLÍK David, VÍDENSKÝ Bohumil.