20.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Bohdalov otočil duel s Nedvědicí

23

Nedvědice po půli vedla, ale domácí po pauze zabrali a slaví tři body.

Hosté po poločase vedli

Nedvědičtí byly v první půli lepším týmem, což potvrdily vedoucím gólem. Odražený balón si našel Mareš a otevřel skóre - 0:1 Bohdalov se ne a ne dostat do obvyklého tempa. Sice si v úvodu vytvořili dvě vyložené šance, ale ani Koukal při sólu z levé strany ani Doležal ze strany pravé, nedokázali skórovat. A tak první poločas skončil zaslouženým vedením hostujícího celku.

Domácí otočili

Ve druhé půli nastoupilo již jiné mužstvo domácích, které konečně začalo hrát to, co se od něj očekávalo. Do hry se dostal v první půli opomíjený ofenzivní záložník Aleš Neuman, zlepšila se hra ostatních, zejména středové řady. Hosté přestávali stíhat, rozptylovali se zbytečnými diskuzemi s rozhodčím bylo jasné, že Bohdalov s výsledkem něco udělá. To se nejprve povedlo z nacvičené standardky Novotnému, který hlavou vyrovnal stav na 1:1. Nedlouho poté se překvapivě prosadil Fabík, jehož střela otočila stav na 2:1. To byl rozhodující moment zápasu. Bohdalov do žádné vyložené šance soupeře již více nepustil, a tak body i tentokrát zůstaly v Bohdalově.

Bohdalov jede v dalším kole do Polné. Nedvědice hostí Luka.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Otázkou zůstává, proč Bohdalovští přistoupili k zápasu v první půli tak lehkovážně, ale na druhé straně je jim třeba poděkovat, že v druhé půli smolně se vyvíjející zápas, dokázali otočit.

R. Velín [-] - P. Neuman [-] , A. Fabík [-] , Z. Novotný [-] , O. Chalupa [-] - A. Neuman [-] , T. Doležal [-] , L. Krčál [-] , J. Šimek [-] - V. Koukal [-] , F. Boháček [-] (61. J. Večeřa [-] ) -