Příhoda vystřelil Stonařovu tři body

24

Po divokém závěru v Měříně se z výhry radují hosté ze Stonařova.

Hosté po poločase vedli

První branku mohl vstřeli domácí Kuřátko, ale jeho hlavička minula šibenice hostující svatyně. Skóre otevřel ve 34. minutě Škrdla, když mu Kozojed po provedeném pasu od Kubíka přihrál na malé vápno a gólman Hladík byl bez šance - 0:1. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Hosté v závěru rozhodli

Domácí srovnali v 89. minutě po rohovém kopu, kdy na přední tyči zasáhl balón Kuřátko a zamířil na přední tyč, kde možná Měrtl vytěsnil míč ještě před čarou, ale rozhodčí Vašíček byl jiného názoru a bylo srovnáno - 1:1. Hosté nic nezabalili. V samotném závěru Kozojedovu přihrávku prodloužil Bláha na Vacka, ten vyslal z hranice vápna přihrávku mezi stopery a Příhoda, nabíhající z levé strany, míč uklidil na bližší tyč - 1:2.

Měřín čeká derby zápas na půdě rezervy Velké Bíteše. Stonařov hostí v příštím kole Stařeč.

TJ Jiskra Měřín
Karel Kružík (trenér): Zahodili jsme hrozně moc šancí. Hosté jen nakopávali. Tohle utkání jsme měli zvládnout.

TJ Sokol Stonařov
Zdeněk Štancl (vedoucí): Předvedli jsme disciplinovaný výkon, všichni hráči si odpovědně plnili svoje. V určitých chvílích nás dobře podržel Měrtl důležitými zákroky. A v závěru jsme rozhodli krásnou brankou, kdy bojovníci Bláha a Vacek vymysleli gólovou akci a Příhoda ji zkušeně zakončil.

J. Hladík [-] - V. Beran [-] , T. Bublán [-] , M. Kožený [-] (79. L. Pololáník [-] ) , K. Kružík [-] , D. Jonáš [-] (87. L. Vokurka [-] ) , M. Souček [-] , J. Netolický [-] , T. Kuřátko [-] , T. Láznička [-] , D. Polák [-]

P. Měrtl [-] - - M. Kubelka [-] , J. Urbánek [-] (70. J. Šmarda [-] ) , J. Láznička [-] (85. P. Lang [-] ) , P. Kubík [-] , P. Kozojed [-] , P. Plavec [-] , M. Příhoda [-] , M. Škrdla [-] , D. Vacek [-] , Z. Bláha [-]

ŽK: 64. M. Kožený - 30. M. Příhoda , 54. M. Kubelka , 56. M. Škrdla .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: VAŠÍČEK Jaroslav - PŮLPÁN Ondřej, HOLUB Radim.