26.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

40. J. Ludvík , 41. T. Samek , 56. J. Ludvík , 58. M. Ostrovskyi , 62. I. Ilchyshyn , 85. J. Ludvík , 86. J. Ludvík - 44. F. Toman (p.)
17

Štěpánov si doma otevřel střelnici a odnesla to Luka nad Jihlavou.

Domácí po poločase vedli

První poločas nenasvědčoval tomu, že se hrstka diváků dočká kanonády. Skóre mohli otevřít hosté po faulu Hrubeše, ale penaltu neproměnili. Domácí otevřeli skóre až ve 40. minutě, kdy svůj střelecký účet otevřel Jan Ludvík - 1:0. Hned po rozehrávce hosté chybovali, míč uzmul Samek a domácí už vedli o dvě branky - 2:0. Těsně před odchodem do kabin se pískala další penalta pro hosty za ruku a tu proměnil Toman - 2:1.

Domácí navyšovali vedení

O osudu zápasu se rozhodlo v rozmezí šesti minut, kdy domácí vstřelili tři branky. V 56. minutě se trefil Ludvík - 3:1. O dvě minuty pozdějí Ostrovskyi - 4:1. V 62. minutě upravil vedení domácích Ilchyshyn - 5:1. Závěr zápasu patřil Ludvíkovi, který se trefil ještě v 85. a 86. minutě, čímž stanovil konečné skóre na 7:1 pro Železáře. O významu této výhry se rozhodne po posledním kole.

Štěpánov bude bojovat v posledním kole o záchanu ve Velkém Beranově. Luka hostí Moravské Budějovice.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Milan Jiránek (trenér): První půle byla vyrovnaná. Po přestávce jsme byli lepším týmem. Škoda, že jsme neměli takové střelecké štěstí i v minulých zápasech.

L. Dinga [-] - T. Samek [-] (68. D. Kintr [-] ) , J. Ludvík [-] , V. Kutnyk [-] (73. R. Sabadashka [-] ) , P. Karásek [-] , R. Hrubeš [-] , V. Sedláček [-] , I. Ilchyshyn [-] , M. Novák [-] , A. Bohdan [-] , M. Ostrovskyi [-]