24.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Lužné nebyly uznané hned dva góly, oslabený Baník porazil Spartu

16

Zajímavý duel se dal očekávat v Lužné, která hostila Rynholec. Ten šel do vedení, na které domácí odpověděli. Ve druhé půli získal Baník dvougólový náskok, ale Sparta ihned odpověděla kontaktní brankou. Domácí dali i další dva góly, ty ale z důvodu ofsajdového postavení uznané nebyly. Hosté přidali pojistku a vítězství si pohlídali. Úspěšné jaro tak pro ně pokračuje i nadále.

TJ Sparta Lužná
Robert Grill, záložník: Nechali jsme si dat zbytečné čtyři góly po hloupých chybách a nedůrazech v soubojích. Rynholec jich efektivně využil. My jsme dali i třetí a čtvrtý gól, ale nebyly uznány pro ofsajd. První neuznaný gól ofsajd byl, ale druhý neuznaný gól byl minimálně sporný. Pomezní (laik) situaci posuzoval z velké dálky a nemohl rozhodně vidět, zda to ofsajd byl, nebo ne, HR ze své pozice také ne. To bylo za stavu 2:4 ve druhém poločase. Je škoda, že je rozhodčích nedostatek a na zápasy jezdí často jen jeden, protože takovéhle maličkosti mohou pak rozhodovat zápasy. Jinak jsme si během zápasu mnoho šancí nevytvořili a hosté kromě těch gólů také ne. Remíza by tomu možná slušela více.

TJ Baník Rynholec
David Mrázek, zraněný hráč: K zápasu do Lužné jsme odjeli bez sedmi hráčů, přesto jsme podali velmi dobrý výkon. Především začátek druhé půle byl výborný. Super zápas vyšel na netradičním postu ve středu zálohy Wittmayerovi. Teď se připravíme na Městečko, kterému jaro vychází stejně jako nám a myslím, že je to nejlepší tým soutěže, což dokázalo pěti góly do sítě Mšece.

P. Staněk [-] - P. Kopřiva [-] (62. J. Bendl [-] ) , D. Kopernický [-] (84. R. Pokorný [-] ) , A. Špička [-] , L. Nágl [-] , R. Grill [-] , P. Bičík [-] (58. P. Hejl [-] ) , J. Dolhý [-] , J. Špička [-] (76. J. Sláma [-] ) , R. Šnajdr [-] , O. Košulič [-] (72. S. Fronk [-] )

I. Haužvic [-] - M. Beran [-] , L. Dadák [-] , J. Pelc [-] , J. Pozníček [-] , V. Petrus [-] , T. Měsíček [-] , P. Fonod [-] , D. Jirava [-] , M. Wittmayer [-] , T. Stránský [-]

ŽK: 45. R. Grill , 90. R. Pokorný , 90. J. Dolhý - 47. M. Wittmayer , 53. T. Měsíček .
Hráči zápasu: D. Kopernický - J. Pelc , M. Wittmayer .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BENEŠ Petr - KOLÍNSKÝ Jan (N), FROLÍK Pavel (N).