Petr Aksamit nejen o konci fotbalu v Mutějovicích
Hředle měly problémy s Lubnou
Publikujte na fotbalunas.cz - zveřejníme vaše fotky a zprávy ze zápasů!
Tipujte výsledky zápasů a vyhrajte každý týden některou z cen!

Středočeský - Rakovník


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

FOTO: Senomaty změřily své síly se Slavojem Pozdeň

19.03.2018 21:37
Aneb zástupce rakovnického okresního přeboru proti účastníku kladenského OP.
Článek

TJ SOKOL SÝKOŘICE: Hlavním problémem je finální fáze

14.03.2018 22:06

Po podzimu pátá Sýkořice má do jarní části jasný úkol - zlepšit finální fázi. Trenér Petr Kovařík není spokojený ani s umístěním, a tak můžeme být zvědavi, jak Sýkořice tento nedostatek zlepší a co nám ve druhé polovině soutěže ukáže.

Článek

Ceny od SportFotbal.cz čekají na své výherce - tipujte na zápasy nadcházejícího víkendu!

14.03.2018 16:52

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Článek

TJ BANÍK RYNHOLEC: Na těžké soupeře umí zahrát, narazily i Hředle nebo Městečko

13.03.2018 16:37

Nováček rakovnického OP do soutěže vlétl jako uragán a během podzimní části dokázal zaskočit kde koho. Dle slov Michala Drábka se Baníku podařilo splnit cíl do soutěže - hrát dobrý fotbal a být v klidné části tabulky. Uvidíme, kam to Rynholec nakonec dotáhne.

Článek

Běleč proti Řevničovu rozhodla již v první půli

12.03.2018 20:30

Rakovník/Šamotka - Poslední přípravné utkání sehrála řevničovská Sparta na umělé trávě v areálu Tatranu Rakovník v nedělních odpoledních hodinách. Soupěř z Bělče je ve své soutěži na třetím místě, a tak bylo jasné, že zápas to pro Řevničov nebude vůbec jednoduchý...

Článek

FOTO: Lubná proti Hředlím aneb vedoucí celky svých soutěží změřily síly

12.03.2018 20:02
Zajímavý přípravný zápas byl k vidění v sobotu na umělé trávě v areálu Tatranu. Hředle i Lubná ve svých soutěží vládnou a nyní mohly porovnat své síly. Kdo byl nakonec úspěšnější?
Článek

FOTO: Lišany poslal do vedení vlastní gól, Tatran zápas ale otočil

12.03.2018 19:48

Rakovník/Šamotka - Další přípravné utkání sehrál kombinovaný tým tatranského dorostu a B-týmu proti Lišanům. Ty se dokázaly dostat do vedení, ale mladý tým soupeře zápas otočil a otevřený zápas dovedl do vítězného konce.

Článek

ROZHOVOR: Největším zklamáním je pro mě konec fotbalu v Mutějovicích, říká Petr Aksamit

11.03.2018 02:27

Zkušený a vždy elegantně vypadající brankář. To vystihuje Petra Aksamita, který je známý především z působení v Mutějovicích nebo z nynějšího působení v SK Rakovník jako brankář a současně i trenér brankářů. Sám "Aksa" v rozhovoru prozradil, že je pro něj konec fotbalu v Mutějovicích velkým zklamáním a zároveň doufá, že se místní klub opět oživí.

Článek

TJ SOKOL PUSTOVĚTY: Podzimní část byla jedna z nejlepších v historii klubu

11.03.2018 01:48

Pustověty vlétly do soutěže bez ostychu a výsledkem úspěšného podzimního tažení je druhé místo za stoprocentní Lubnou. Právě s tou svěřenci Václava Bičovského ztratili jediné body. Sám trenér je s podzimem absolutně spokojený a dá se říci, že i trochu překvapený.

Článek

ROZHOVOR: Zdeněk Řepka versus Lukáš Řepka

11.03.2018 01:28

Kdo sleduje fotbalové dění na Rakovnicku tak jistě ví, že za Lišany nastupují bratři Řepkovi. Zatímco Zdeněk je stálicí v brance, Lukáš má na starosti obrannou činnost a spolu tvoří pevnou defenzivu lišanského SK. Jak kluci s fotbalem začali a mnohem více vám přinášíme v sourozeneckém duelu.

Článek

FOTO: Jesenice si vyšlápla na Lužnou

10.03.2018 23:43
Další přípravné utkání sehrála Lužná opět proti soupeři z rakovnického OP, tentokrát proti Jesenici. Minule nestačila na Lišany a s Jesenicí to dopadlo ještě hůře. Svěřenci Tomáše Pavlíčka inkasovali pětkrát...
Článek

SK SPARTA ŘEVNIČOV: Dostává hodně gólů, ale přesto je v TOP čtyřce

08.03.2018 23:05

Kladné skóre, ale pouze o jeden gól. Třetí nejčastějí inkasující celek soutěže, ale přesto se drží v popředí tabulky. To, že obdržených branek je mnoho, ví i Martin Tóth, který nám sdělil informace k přípravě.

Článek

TJ 05 ZAVIDOV: Chceme zahnat strašáka venkovních zápasů a posunout se do středu tabulky

08.03.2018 19:43

A-tým Zavidova pokračuje ve své tradici a body dělá hlavně doma. Venkovní prokletí pokračuje, ale přáním do jara je jistě tuto nepříznivou bilanci změnit. Rezerva na tom není také bůh ví jak slavně. Na situaci a dění v klubu jsme se zeptali Aleše Krause, brankáře, ale v případě nouze i hráče.

Článek

SK LÁNY: S aktuální druhou příčkou je kabina Lán nadmíru spokojena

06.03.2018 18:55

Jako druhý tým zmíníme Lány, které se umístily po podzimní části na fantastickém druhém místě. Ohledně přípravy a dění v klubu jsme se obrátily na Jakuba Matějku, hráče lánského SK, který nám ochotně zodpověděl a my vám přinášíme pár slov k aktuálně druhému celku rakovnického OP.

Článek

SK LIŠANY: Pokud udrží sedmé místo a budou předvádět atraktivní fotbal, bude Václav Švelch spokojený

06.03.2018 18:18

Soutěž už klepe na dveře a my přinášíme první hodnocení podzimní sezóny, které má na starost trenér Lišan Václav Švelch. V rozhovoru se dozvíte nejen podzimní dojmy, ale také něco o přípravě, přátelských zápasech nebo cíl na jarní část.

Článek

Publikujte na fotbalunas.cz - zveřejníme vaše fotky a zprávy ze zápasů!

06.03.2018 14:54

I v druhé polovině sezóny můžete přispět k tomu, aby se o vašem klubu vědělo. Na tři kliknutí máte možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! 

Článek

Fotbalové jaro startuje – tipujte výsledky zápasů a vyhrajte každý týden některou z cen!

06.03.2018 13:29

O víkendu skončí zimní pauza v prvních soutěžích České republiky a vy máte možnost výsledky prvních jarních zápasů tipovat na fotbalunas.cz! Hrajeme o ceny od fotbalového e-shopu SportFotbal.cz, a to každý týden až do konce ročníku!

Článek

FOTO: Brácho, chyť penaltu a já ji pak proměním! Aneb vítězné derby pro Lišany

26.02.2018 22:37

Přátelské utkání Lužné s Lišany můžeme označit za derby. V tom chce každý tým vždycky vyhrát a to samé se dalo říci i o tomto zápase, byť byl jen přátelský. Lužná hrající o soutěž výš šla do vedení, o které ale přišla a nakonec prohrála.

Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz. Otevřeno už je i tipování úvodních kol!

22.02.2018 11:26

Fotbalové jaro se blíží mílovými kroky, na fotbalunas.cz už jsme k jednotlivým soutěžím doplnili rozlosování jarních odvet zápasů sezóny 2017/2018.

Článek

Obrazem: Lišany na sněhu. Štika letošního ročníku nabírá fyzičku na horách

16.02.2018 23:14

Sedmé místo po podzimní čísti okresního přeboru nechtějí v Lišanech rozhodně ztratit a spíše se rozhlíží směrem k vyšším příčkám. Na první Hředle ztrácí jen pět bodů, ale bez pořádné kondice se boj o postupové pozice podstupit nedá.

Celkový počet článků: 1148
Zpět na Středočeský kraj