Na úvod jara překvapení v Kněževsi
Lužná veze tři body z Rakovníka, zářil Pokorný
Rakovničtí i s Pavlem Bestou v sestavě porazili poslední Lhotu
Strašecí napravilo zaváhání a veze body ze Slaného
EXKLUZIVNÍ ZPOVĚĎ POTRESTANÉHO PYROMANA: Proč fotbalisté dostávají dvojí trest?!
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Středočeský - Rakovník


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Zavidovská rezerva přehrála Lišany. Dle hostů rozhodlo posílení z A-mužstva


Domácí mužstvo si před začátkem jarní části dalo za cíl soutěž důstojně dohrát, protože ze Zavidova v zimě odešla řada hráčů. A to jak z A-mužstva, tak i z B-mužstva. Domácí ale do utkání nastoupili s početným kádrem posíleným o hráče A-mužstva, což byl dle trenéra Švelcha rozhodující faktor.


Reportáž

Olešná rozstřílela Kroučovou, poprvé nastoupil Roman Zadák


Olešná už v podzimní části disponovala velmi kvalitním kádrem, který navíc ještě v zimní přestávce posílil Roman Zadák. Domácí navíc chtěli Olešné oplatit podzimní porážku z prvního kola. To se podařilo se vší parádou - hosté si odvezli nepopulárního "bůra". 


Reportáž

Městečko vykročilo směrem k I. B třídě


Městečko se přes zimu příliš nescházelo, jak nám prozradil Jiří Hadrava. Ten také dodal, že co mužstvo nenatrénuje, tak dokáže v zápase překvapivě ještě něco navíc přidat. Městečko nenechalo nic náhodě a každý poločas nasázelo jednu branku. 


Reportáž

Chmelaři potvrdili formu. I s egyptskou posilou porazili Jesenici


Utkání dvou sousedů v tabulce slibovalo zajímavou podívanou. Týmy měly shodně 21 bodů. Domácí lodivod Křikava se mohl opřít o služby Roubíka i Staňka, ale také se poprvé představila zahračniční posila - egyptský útočník Mostafa Hany Ibrahim. Hosté sice vedli, ale domácí utkání otočili.


Reportáž

FOTO: Janov došel bojovností ke dvoum bodům


Situace pro Janov nebude jaře vůbec lehká, protože Senomaty přes zimu výrazně posílily. A to hráčsky i trenérsky. Kolešovice také nejsou týmem, který by byl úplně v klidu. Mužstvo hostí před zápasem mělo na kontě 14 bodů. V utkání nepadla žádná branka a domácí díky Kopáčkovi vybojovali důležité dva body.


Reportáž

Šestá remíza pro Pavlíkov


Pavlíkov - Ve 12. kole III. třídy přivítal Pavlíkov na svém hřišti Chrášťany, které v zápase byly aktivnějším týmem, ale pavlíkovští hráči dokázali vzdorovat a nakonec uhrát bezbrankovou remízu, po které soupeře porazili na pokutové kopy.


Reportáž

FOTO: Na úvod jara překvapení v Kněževsi


Kněževes - Souboj dvou rozdílných celků nám nabídlo hned první jarní kolo. Domácí Kněževes, hrající na postupových místech, přivítala na své půdě Senomaty, které nemají daleko k sestupu. Kněževes neměla za celou přípravu jediné přátelské utkání, kdežto její soupeř ze Senomat má za sebou náročnou přípravu, ve které pár přátelských utkání odehrál. Fotbal je nevyzpytatelný a přesně to se dnes potvrdilo. Nový lodivod senomatských fotbalistů Jiří Kučera naordinoval správnou taktiku a svůj tým dovedl k vítězství.


Reportáž

FOTO: Lužná veze tři body z Rakovníka, znovu zářil Pokorný


V prvním jarním kole se odehrál souboj sousedů v tabulce. Oba dva týmy před zápasem měly shodně 24 bodů. V brance Olympie se poprvé představil Petr Procházka. Lužná pro změnu představila navrátilce Adama Špičku. Utkání se hrálo před velmi slušnou kulisou.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Slabce: S podzimem naprostá spokojenost

24.03.2017 18:11

Slabce se nacházejí na druhém místě s 26 body a na vedoucí Rynholec ztrácejí pouze jeden bod. Spolu s Pavlíkovem jde o nejméně inkasující celek, když oba týmy dostali po dvanácti brankách. K postupu nemají však daleko, ale cesta za úspěchem bude ještě dlouhá.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Jesenice: 8. místo je málo

24.03.2017 17:40

Po podzimní části se nachází Jesenice na 8. místě s 21 body. V porovnání s ostatními sezónami není spokojenost na místě. Jesenice je nejčastěji remizující celek soutěže. Na svém kontě má celkem 5 nerozhodných zápasů a 4 vítězství po penaltách. Do jara půjdou fotbalisté s jasným cílem - pozvednout svůj tým v tabulce. 

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Městečko: Zopakovat skvělý podzim by byl zázrak

24.03.2017 12:48

Stanislav Jansa má v Městečku podobnou pozici jako měl Alex Ferguson v Machesteru United. I v dobách, kdy se týmu dařilo méně, byl neodvolatelný. Nyní po sestupu z I. B třídy jeho svěřenci vykročili nejlepším směrem, aby se do krajské souteže po roce znovu vrátili. Jiří Hadrava, dlouholetá opora týmu, nám poodkryl ambice Městečka v jarní části.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Rynholec: Cíl je jasný - postup

24.03.2017 00:16

Rynholec je vedoucím týmem III. třídy s 27 body a má 1 bod k dobru na dotírající Slabce. Venku je Rynholec suverénní a doma dvakrát zaváhal. Spolu s Roztoky jde o druhý nejméně inkasující celek a na jaře se dá čekat spanilá jízda za postupem do III. třídy.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Sýkořice: Chceme stoupat tabulkou a bavit diváky

23.03.2017 23:05

Sýkořice se nacházejí na 8. místě s 16 body a zapadají tak do vyrovnaného středu III. třídy. Celek s kladným skóre (29:25) ztrácí pouhých 5 bodů na 3. místo. Soutěž je hlavně ve svém středu velice vyrovnaná a nevyzpytatelná. Hráči Sýkořice dokázali, že umí hrát s každým. Potrápili jak první Rynholec, druhé Slabce, tak i třetí Řevničov. Se všemi vyjmenovanými prohráli pouze o gól, a tak mají v jarní části co oplácet. Třeba hned v prvním jarním kole vedoucímu Rynholci a týden na to Řevničovu.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Olešná: Chceme udržet aktuální pozici

23.03.2017 22:12

Třetí místo a 26 bodů. Druhý nejméně inkasující celek spolu s Lužnou. Nepovedený vstup do soutěže s Kroučovou, těsná prohra s vedoucím Městečkem na domácí půdě a vysoká výhra nad druhou Kněževsí. Nevyzpytatelné výsledky týmu, u kterého hodně záleží, jak se hráči sejdou. Představujeme Olešnou!

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Senomaty: Střelec Vávra s trenérem Kučerou tým pozvednou

23.03.2017 09:32

Už před sezonou se tušilo, že s odchodem Vávry do Hředel může nastat v Senomatech problém se střílením branek.Předsezónní hypotézy se naplnily. Mužstvo vstřelilo pouhých 16 branek. Zároveň 47 branek inkasovalo. Pro Senomaty bylo existečně důležitý poslední podzimní duel v Janově - předposledního s posledním. Senomatší utkání zvládli a výhrou si vytvořili čtyřbodový náskok před Janovem. Vedení klubu není se současnou pozicí týmu spokojeno, a tak přišel nový trenér i hráči.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Pustověty: Podzim je za námi, jaro bude lepší

23.03.2017 00:10

10. místo s 10 body není pro Pustověty potěšením. Na předposlední Branov mají náskok 4 bodů a od 9. místa je dělí 5 bodů. Téměř vyrovnané skóre 33:34 dělá z pustovětských fotbalistů čtvrtý nejčastěji inkasující celek soutěže, ale zároveň spolu s Lubnou nejlépe skórující! Na tým z 10. pozice je to velice zajímavý statistický údaj. Pustovětští mají také na svém kontě nejvyšší výhru v soutěži, když porazili Srbeč na domácí půdě 11:2. Jako 10. tým tabulky dokázali vzdorovat i prvním dvoum mužstvům v soutěži. Ve Slabcích prohráli pouze 2:1, stejně tak jako doma s vedoucím Rynholcem. I přes současnou pozici mužstva jsme ale od tázaného Michala Beneše neslyšeli slova o záchraně.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Kněževes: Chceme vyhrávat a bavit diváky

22.03.2017 15:33

Kněževsi patří po podzimu krásné druhé místo s 29 body. Na první Městečko je ztráta pěti bodů, na třetí Olešnou náskok tří bodů. Ve 3. kole si hráči Kněževsi zastříleli s chutí v Lánech, kterým nadělili 10 branek! To se povedlo na podzim také Olympii, která stejným počtem vyprovodila ze svého domácího hřiště Janov. Souboj v horní části tabulky bude tak do posledního kola velmi napínavý.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Olympie Rakovník: Cílem je skončit na bedně

22.03.2017 15:08

Loňský mistr Okresního přeboru prožil jaro plné šťastných i nešťastných chvil. Svěřenci Antonína Sýkora dokázali vyhrát vysokým brankovým rozdílem, ale také dokázali utrpět debakl. Za zmínku stojí prohry 0:4 v Městečku, 1:4 v Mutějovicích, ale také prohra 2:7 v Zavidově s tamní rezervou. Mužstva ale dokázalo zničit Senomaty 9:0 a Janov 10:2. Dokáže Olympie v jarní části stabilizovat své výkony a skončit v první trojce?

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Pavlíkov: Chceme dávat více branek a více bodovat

22.03.2017 14:58

Horní polovina tabulky, 4. místo a 20 bodů. Před jarní částí soutěže dobrý odrazový můstek. Pavlíkov je spolu s Roztoky nejčastěji remizujícím týmem soutěže (oba 5). Celkem 3x dokázali hráči Pavlíkova zvítězit v penaltovém rozstřelu. Zajímavostí je skóre pavlíkovských fotbalistů. Jsou třetím nejméně skórujícím týmem (18) a zároveň spolu se Slabcemi obdrželi nejméně branek (12). Za podzimní část byl tento tým úspěšnějí venku než na domácím prostředí, což budou chtít Pavlíkovští taktéž změnit. Když budou dělat body doma, začnou střílet více branek, mohou se přiblížit postupové pozici do II. třídy.

Celkový počet článků: 651
Zpět na Středočeský kraj