8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

První zápas doma Chvalšiny zvládly

27

Chvalšiny se konečně dočkaly domácího zápasu po rekontrukci trávníku a hned si připisují tři body.

Domácí tým šel rychle do vedení

Hostujicí tým byl od začátek lepší na balonu, ale branky dával domácí tým. Hned v úvodu se trefil Radovan Kaprál 1:0. Další branku přidal o šest minut později Mykola Kravets 2.0. Domácí tým měl i další šance, ale žádnou další neproměnil. I tak musel být domácí trenér Ginzel po prvním poločase spokojen.

David Šedivý snížil, ale Malše Roudné B na body nedosáhlo

Druhý poločas se obraz hry nezměnil. Malše Roudné bylo i nadále více na míči. Dostal domácí tým pod veliký tlak, ale více než branku Davida Šedivého z něj nevytěžil 2:1. Chvalšiny si tak připisují druhou výhru v soutěži. Za týden jedou do Netolic. Malše Roudné přivítá doma Loučovice.

TJ Sokol Chvalšiny
Zbyněk Ginzel (trenér): První zápas v této sezóně doma jsme zvládli na jedničku. Roudné bylo celý zápas hodně na balonu, ale šance si nevytvořili. Za to my v prvním poločase jsme měli 4 vyložené šance a proměnili 2 a poločas vyhráli 2-0. Druhý poločas byl ve stejném duchu. Soupeř tlačil a nebýt naši hrubky, tak by gol nedali ještě teď. Jsem rád, že jsme to zvládli za 3 body i po taktické stránce.

TJ Malše Roudné B
Jiří Hošna (hráč): Dvě chyby v rozehrávce nás dnes stály body, nabídli jsme domácím příležitosti, které dokázali potrestat. Celý zápas jsme byli sice více na balónu, ale ne vytvořili jsme si dostatek šancí, aby jsme vsítili více branek.

P. Cába [-] - M. Kravets [-] (90. V. Decarli [-] ) , P. Zwifelhofer [-] , L. Fučík [-] (87. P. Kliner [-] ) , R. Kaprál [-] (83. Z. Ginzel ml. [-] ) , P. Postl [-] (70. T. Nymsa [-] ) , P. Sluka [-] (62. M. Babinský [-] ) , M. Postl [-] , J. Fic [-] , J. Oškrda [-] , T. Holas [-]

M. Graman [-] - M. Lerch [-] , D. Zíka [-] , M. Míča [-] (46. D. Šedivý [-] ) , M. Vodák [-] , J. Rezek [-] , R. Otepka [-] , J. Vopelka [-] , L. Wohlgemuth [-] (72. S. Kubeš [-] ) , M. Fatura [-] (62. R. Svoboda [-] ) , D. Vogl [-] (46. F. Budín [-] )

ŽK: 86. J. Oškrda , 90. M. Kravets - 86. D. Zíka .
Hráči zápasu: J. Fic , T. Holas .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Mráz Marek - MUZIKA Filip, LACH Jan.