8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

--

Boršov nad Vltavou prohrál na hřišti Loučovic

27

Zápas dvou týmů po osmi bodech nakonec vyzněl lépe, pro domácí tým. Boršov nad Vltavou sice vedl, ale Loučovice do polčoasu zápas otočily.

Lukáš Komrska poslal hosty do vedení.

Domácí tým začal špatně. Po laciné ztrátě míče si Lukáš Komrska všiml domácího brankáře daleko z branky a přesnou střelou z půlky poslal hosty do vedení 0:1. Domácí tým se snažil rychle vyrovnat a to se mu povedlo. Trefil se Ludvík Sojka 1:1. A o šest minut později domácí tým dokonce zápas otočil. Jozef Havierník zařídil poločasové vedení svého týmu 2:1.

Domácí tým uhájil vedení

Druhý poločas byl hlavně velikým bojem. Fotbalové krásy moc nenabídl. Domácí tým se soustředil na obranu a rychlé brejky. Hostujicí tým hrozil z přímých volných kopů, se kterými měl domácí brankář veliké problémy. Nakonec domácí tým dotáhl zápas ke třem bodům a přiblížil se špičce tabulky. Za týden Boršov nad Vltavou přivítá doma Frymburk. Loučovice jedou na hřiště Malše Roudné.

Vltavan Loučovice
Martin Hüttner (kapitán): Chtěli jsme napravit předchozí dva nezdary a vyhrát. Na začátku se do brejku dostali hosté po zbytečné ztrátě a Komrska mne nachytal na švestkách z půlky. Do poločasu se nám podařilo otočit výsledek. Druhá půle byla spíše bojem se spoustou nepřesností než nějakou podívanou. Pár šancí jsme si vytvořili, ale již bez efektu. Hosté pak měli dvě nebezpečné situace z trestňáků, kdy zahrozili dělovkami, které se mi nějak podařilo chytit nohama. Pro nás důležité body pro udržení odstupu od spodku tabulky, zároveň kontaktu se špičkou.

M. Hüttner [-] - L. Ardó [-] , J. Matulík [-] (46. V. Matulík [-] ) , D. Sundač [-] (82. J. Tóth [-] ) , M. Šíma [-] , M. Koutský [-] , J. Havierník [-] , M. Somolík [-] , M. Toman [-] , L. Sojka [-] , J. Žák [-]