2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Stonařov loupil v Polné

33

Stonařov si díky třem brankám po hodině hry připsal tři body.

Hosté po půli vedli

Jako první udeřily domácí, když se zmocnili míče ve středu hřiště, narýsovali kolmici a hostům nevyšla ofsajdová past. Čaloud posunul do prázdné na Mühlfaita a ten neměl problém otevřít skóre utkání - 1:0. Ve 24. minutě Příhoda vystihl špatnou rozehrávku domácích prostrčil na Lázničku, který vyslal Kozojeda do samostatného úniku. Ten se tváří v tvář Konrádovi nemýlil - 1:1. Hosté se dostali do vedení, když domácí podcenili bránění rohu a nechali na vápně úplně osamoceného Nešpora, ten přízemní nabídkou od Příhody nepohrdnul a s přispěním teče obránce otočil skóre ve prospěch hostů - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Po třech minutách druhého poločasu srovnával dobře hrající Čaloud, se kterým měla hostující obrana velké problémy. Pláchnul obráncům, obešel i Měrtla a zavěsil - 2:2. Skóre se opět měnilo v 62. minutě, když se prudkou ranou prosadil Bláha, který se dokázal zorientovat jako první po kličkované Kozojeda a nechytatelnou pumelicí překlopil skóre opět ve prospěch hostů - 2:3. Poté roh Příhody na přední tyči líznul hlavičkou Kozojed a zvýšil vedené hostí - 2:4. Účet utkání pečetil Příhoda, když nabídku k úniku vyřešil lobem přes vyběhnuvšího Konráda - 2:5.

Polná jede v dalším kole do Velkého Beranova. Stonařov hraje doma s Nedvědicí.

TJ Sokol Stonařov
Martin Špaček (trenér): Výsledek první půle neodpovídá dění na hřišti. Domácí byli aktivnější a nebezpečnější. Nás několikrát výborně podržel Měrtl nebo domácí nebyli schopni trefit zařízení. Ve druhé půli už jsme byli více ve hře, vytvořili jsme si dostatek šancí a po zodpovědném výkonu si odvážíme zaslouženě tři body.