2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Zedníčkův hattrick přinesl Hamrům tři body

33

Hamerští kladiváři si ve druhém poločase zastříleli a vezou tři body z Přibyslavic.

V prvním poločase bez branek

První poločas nabídl velmi vyrovnanou podívanou s několika šancemi na obou stranách. Do kabin se ovšem šlo za nerozhodného stavu.

Hosté po přestávce rozhodli

Druhý poločas začali lépe domácí. Byli to ovšem paradoxně hosté, kteří se v 58. minutě ujali vedení zásluhou střídajícího Russe - 0:1. Přibyslavice mohli chvíli na to vyrovnat, ale Uher se ve vyložené šanci neprosadil a zamířil vysoko nad. Z další akce v 64. minutě odskočili hostující borci zásluhou Stanislava Zedníčka na rozdíl dvou branek a dá se říct, že bylo rozhodnuto - 0:2. Do konce utkání vstřelil další dvě branky Stanislav Zedníček, který završil hattrick - 0:4. Přibyslavicím se tedy vstup do nového ročníku příliš nepovedl.

Přibyslavice jedou v dalším kole do Velké Bíteše. Hamry hrají doma s Bohdalovem.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): První poločas jsme odehráli dobře a měli jsme o trošku více ze hry. V druhé půli začali hosté lépe. Rozhodlo patnáct minut, kdy dali hosté všechny čtyři góly.

FC Hamry nad Sázavou
Vojtěch Zedníček (trenér): Nevěděli jsme, co nás čeká. Na konci prvního poločasu jsme se dostali pod tlak, ale ustáli jsme to. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb a vstřelili jsme i branky.

F. Pisk [-] - J. Zhoř [-] (82. P. Zhoř [-] ) , P. Mícek [-] (51. L. Lopatář [-] ) , Š. Uher [-] , L. Venhoda [-] , P. Šárka [-] , V. Škorpík [-] (81. L. Sekerka [-] ) , J. Částka [-] , J. Skrobikowski [-] , M. Karafiát [-] , M. Picmaus [-]

T. Pinkava [-] - T. Jelínek [-] (88. L. Benc [-] ) , P. Novotný [-] , J. Zeman [-] , S. Zedníček [-] , J. Jun [-] , V. Zedníček [-] (14. I. Sojma [-] ) , J. Miklík [-] (52. D. Russ [-] ) , T. Novotný [-] (79. P. Vašek [-] ) , V. Franěk [-] , A. Šabart [-]

ŽK: 68. M. Karafiát - 27. I. Sojma .
Hráči zápasu: S. Zedníček .