10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Luka předvedla parádní první poločas

34

Luka rozhodla derby během prvního dějství.

Domácí po půli vedli

Domácí si byli dobře vědomi důležitosti zápasu a na svého soupeře doslova vlétli. Po neurovnané úvodní deseti minutovce domácí naplno převzali otěže zápasu a svého soupeře zasypali během prvního poločasu hned šesti brankami. Brankostroj rozjel ve 12. minutě Šimon Číhal - 1:0. Pak přišly parádní chvilky Petra Navrátila, který během šestnácti minut zaznamenal hattrick. Ve 32. minutě tak domácí vedli 4:0. Konec poločasu patřil Vařejkovi, který přidal další dvě branky a hosté byli rádi, že je první poločas u konce - 6:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhé dějství už bylo slabým odvarem té první. Domácí si byli vědomi svého náskoku a zápas dohrávali. Hosté nakonec alespoň snížili, když se v 81. minutě trefil Tlačbaba - 6:1.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Radek Toman (hráč): První poločas jsme po prvních deseti minutách převzali otěže zápasu a dávali jsme i pěkné branky. Druhý poločas už byl logicky slabší, polevilo se v koncentraci a hosté měli pár šancí. Velice důležité tři body.

J. Kanswohl [-] - Š. Číhal [-] , L. Vařejka [-] , D. Horáček [-] , M. Bratršovský [-] , P. Navrátil [-] , P. Číhal [-] , L. Tuma [-] , T. Pokorný [-] , M. Zámostný [-] (46. J. Hájek [-] ) , D. Čaloud [-] (30. M. Kubeš [-] )