Doubravník zachránil v závěru bod

35

Doubravník zachránil v závěru remízu a odváží si z Jimramova důležitý bod.

Doubravník po poločase vedl

První říjnovou neděli se v Jimramově odehrál souboj o poslední příčku v OP.  Hosté k utkání přistoupili daleko lépe, od počátku dobře kombinovali, měli celou řadu standartních situací a v 7.minutě šli do vedení Beranem, když domácí nedokázali pokrýt jednoduchý signál z rohového kopu. Hosté byli stále výrazně lepší a jen váhavost v koncovce nepřinesla změnu skóre. Ve 24.minutě se po srážce se soupeřem zranil domácí brankář Hlaváč a s tržnou ranou na hlavě musel střídat. Jeho náhradník Nykodým byl hned v pernamenci a několikrát domácí podržel. Ve 28.minutě měl dobrou šanci domácí Štěrba, ale hostující obránce obětavým zákrokem na brankové čáře uchránil hosty od pohromy.

Jedlička zachránil hostům bod

Domácí ve druhém poločasu zvýšili důraz a pohyb a obraz hry se začal měnit. Ve 47.minutě zatáhl míč po pravé straně Dostál, prudce odcentroval a nabíhající Zobač u pravé tyče pohodlně doklépává do sítě, vyrovnáno. Domácí tato branka povzbudila a obraz hry se proti prvnímu poločasu změnil. V 70.minutě se po zmatku na hranici šestnáctky hostí znovu prosadil Zobač a domácí šli do vedení. V dalším průběhu se střídali útoky na obou stranách bez větších šancí. V 87.minutě po nedůrazu domácích ve středu hřiště přišel nákop hostí a Jedlička s přehledem vyrovnal a tak utkání dvou rozdílných poločasů nakonec skončilo zaslouženou remízou a obě mužstva stále čekají na vítězství.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: První půle opět bída s nouzí, hosté nás výrazně přehrávali a výsledek 0:1 byl pro nás ještě lichotivý. V kabině jsem řekl pouze ať se spoluhráči podívají na to jak se o body rve soupeř a jak my...Nevím jestli to mělo nějaký efekt, ale druhá půle byla z naší strany o něčem jiném. Začali jsem dostupovat hráče a Vojta, Müller a Balák už neměli tolik času v klidu tvořit hru i my jsme začali být nebezpeční a skóre otočili. V závěru jsem spolu s Vítkem zazmatkoval a nabídl soupeři vyrovnání. Byli jsme kousek od výhry, ale buďme soudní, hosté si bod rozhodně zasloužili. Z naší strany to ani ve druhé půli nebyl žádnej extra buřt, ale konečně tam bylo nasazení, bojovnost a hlavně chuť s nepříznivým výsledkem něco udělat. Za druhou půli uděluji hráčům pochvalu(smích) Los do konce podzimu není žádná hitparáda, máme první trojku a jedeme na Rožínku, ale snad ještě něco uklohníme(smích) Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV