22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Doubravník doma urval bod s rezervou Bystřice

14

Velké překvapení se odehrálo v Doubravníku, domácí totiž dokázali remizovat s rezervou Bystřice.

Miroslav Vojta nůžkama poslal domácí do vedení

Hosté sice byli favoritem tohoto utkání, nicméně to vlastně za první poločas nedokázali potvrdit. Navíc domácí dokázali hosty potrestat za jejich nevýrazný výkon. Ve 30. minutě poslal zpoza vápna domácí do vedení Miroslav Vojta krásnými nůžkami. Hosté na tuto branku nedokázali nějak zareagovat a tak Doubravník šel spokojenější do přestávky.

Marek Čížek vyrovnal

Hosté ve druhém poločase stihli alespoň vyrovnat, na svědomí to má v 52. minutě Marek Čížek, který tak srovnal na 1:1. Tímto výsledkem také toto utkání skončilo, takže Doubravník i po krásném gólu Miroslava Vojty obralo o body rezervu Bystřice.