9.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Zavidov na vítězné vlně

20

Zavidovská rezerva přivítala doma nepříjemné Pustověty a potvrdila svojí stoupající formu a dvěma góly v závěru si zařídila cenné vítězství.

Gól až v závěru poločasu

Úvod začal vyrovnaně a bylo k vidění spoustu nepřesností na mokrém terénu. V první příležitosti se ocitl domácí Kříž, ale jeho střelu po samostatném úniku dokázal bez větších problémů zastavit gólman Beneš.

Dále se hrál vyrovnaný fotbal, svoji šanci dokázal proměnit ve 40.minutě Vladimír Beneš, když jeho centr někdo tečoval a míč skončil v síti. To bylo do poločasu vše a do kabin se šlo za stavu 1:0.

Zlepšený výkon Pustovět

Do druhé půle vstoupily aktivněji Pustověty a odměnou jim byl vyrovnávací gól. Po autovém vhazování se k balónu se dostal Peták, ten předložil Truksovi, který z vápna bez větších problémů uklízel a srovnával na 1:1.

V 74. minutě si vybral slabší chvilku domácí Beneš, ten se nechal vyloučit, když během jediné minuty obdržel dvě žluté karty a musel předčasně do sprch. Do ofenzivy se logicky začaly tlačit Pustověty, toho dokázali domácí využít a v početné nevýhodě se dokázal po samostatném úniku prosadit Votroubek, ten dokázal překonat brankáře hostí pěknou kličkou. Definitivní pojistku dokázal přidat matador Petr Čech starší, který využil dobré práce s míčem jednoho ze spoluhráčů a upravil na konečných 3:1

FC 05 Zavidov B
Aleš Kraus, brankář: Dnes nás nečekalo lehké utkání, ale chtěli jsme potvrdit cenné body z minulého týdne, což se nám nakonec povedlo. V zápase jsme měli lepší i slabší chvilky, ale je vidět, že se výkon rezervy začíná zvedat. Hlavně jsou ty zápasy odmakané a to je hlavní. Za stavu 1:1 jsme šli do deseti, což nám spíše ale pomohlo. Hosté ve snaze vstřelit vítězný gól otvírali obranu a my toho dokázali využít. Kluci zaslouží pochvalu, snad se nám povede i nadále.

TJ Sokol Pustověty
Tomáš Elznic, záložník: Dělali jsme spoustu chyb a ani jsme nedokázali využít početní výhody, tudíž Zavidov zaslouženě bere všechny body. Doufám, že výkon doma zlepšíme hned v příštím zápase proti Řevničovu.

M. Štiller [-] - R. Vanický [-] , J. Jančařík [-] , J. Tesař [-] , J. Votroubek [-] , M. Zuda [-] , J. Sixta [-] (84. M. Petrů [-] ) , L. Kříž [-] (67. P. Čech st. [-] ) , J. Jelínek [-] , V. Beneš [-] , M. Skoupý [-] (87. R. Štiller [-] )

M. Beneš [-] - O. Hula [-] , T. Volráb [-] , M. Šimon [-] , P. Matějovský [-] , M. Peták [-] , P. Hovorka [-] , J. Knap [-] (83. V. Bičovský [-] ) , T. Elznic [-] , J. Hula [-] , R. Truksa [-]

ŽK: 19. J. Sixta , 74. V. Beneš , 85. J. Jelínek - 62. O. Hula . ČK: 74. V. Beneš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: LODER Tomáš - ŠVÁCHA Josef, JASANSKÝ Petr.