8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Stonařov bere tři body

30

Hosté ve druhém dějství dohnali manko, ale domácí dvěma brankami strhli vítězstí na svoji stranu.

Domácí po půli vedli

Domácí do zápasu vlétli jako velká voda, byli produktivní a po třiceti minutách vedli o tři branky. Skóre se poprvé měnilo hned v 6. minutě, když Dvořáka překonal Petr Kozojed - 1:0. V 18. minutě bylo na straně domácích ještě veseleji, protože jim pohodlný náskok zajistil Škrdla - 2:0. Když ve 30. minutě skóroval ještě Příhoda, tak to s hosty vypadalo bledě - 3:0. Moravské Budějovice nakopl Horecký, který svůj povedený výkon korunoval brankou v závěru prvního poločasu - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté nesložili zbraně a v 56. minutě se dostali na dostřel. To se podruhé v zápase trefil Horecký - 3:2. V 70. minutě hosté dokonce díky Stehlíkovi srovnali - 3:3. Ale tento stav trval pouze minutu. K míči se dostal Příhoda a svojí druhou brankou v zápase poslal Stonařov do vedení - 4:3. Hektický závěr vyrovnání nepřinesl. Domácí naopak v závěru uklidnil Vacek, který skóroval v 88. minutě - 5:3.