1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Všechny branky viděli diváci až ve druhé půli

12

O víkendu přivítala Chotěboř na svém hřišti jednoho z adeptů na postup do moravskoslezské divize, tým ze Žďárska - Novou Ves. Po bezbrankové první půli se jako první trefili hosté. V 50. minutě se ujali vedení díky brance Forchtsama. V 76. minutě zvýšil vedení na 2:0 Šandera. Domácí fotbalisté dokázali výsledek pouze zkorigovat a to když v samotném závěru snížil na konečných 1:2 Bělovský. Kaňkou na utkání bylo vyloučení střelce gólu z 50. minuty, hostujícího Forchtsama, který se musel v 82. předčasně poroučet pod sprchu.