14.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Velká Bíteš nadělovala

15

Velká Bíteš potvrdila parádní formu a šesti brankami deklasovala druhé Hamry.

Domácí po půli vedli

Domácí hráči po celý zápas udávali tempo hry, hosté chtěli hrát ze zabezpečené obrany a spoléhat na brejky, a tak domácí většinu první poloviny strávili dobýváním hostující obrany. Velkou šanci měl agilní Novotný, ale sám na hranici velkého vápna mířil vedle. Domácí se dočkali v 30. minutě, kdy po sérii odrazů dostal míč za záda hostujícího brankáře Ondrák - 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Klid na kopačky Velké Bíteše dodal hned ve 48. minutě Novotný, který zvýšil na 2:0.  Stejný hráč potom přidal třetí branku a definitivně zlomil odpor soupeře. V 77. minutě z dálky překvapil Invalda v bráně Němec - 3:1. Poslední desetiminutovka už patřila zcela domácímu celku, nejprve Ondrák, poté Svoboda a v závěru Pokorný dali tečku za vydařeným podzimem - 6:1.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Nezačali jsme špatně a utkání bylo poměrně vyrovnané. Poté jsme dostali smolný gól. Před poločasem byl surově faulován náš hráč, ovšem rozhodčí udělil pouze žlutou kartu, druhá půle mohla vypadat jinak. Na začátku druhé půlky jsme dostali z první akce hned gól a bylo po nadějích. V závěru jsme se už viděli spíše v kabině a dostali jsme zbytečné branky.