--

--

Zlínu se povedl začátek a veze 3 body

0

Ševci vstoupili do utkání nejlepším možným způsobem. Již ve druhé minutě utkání našel Motal Bartolomeua, který po individuální akci střelou z hranice velkého vápna propálil Klimeše. Již za dvě minuty ale bylo ještě veseleji. Bartolomeu tentokrát našel krásným centrem na malém vápně nikým nehlídaného Chwaszce, který hlavičkou usměrnil míč za záda bezmocného Klimeše. Domácí se začali ze studené sprchy z úvodu utkání postupně probírat. V 16. minutě ještě skončila hlavička Stříže na břevně Holého brány. V 19. minutě již ale žlutomodří inkasovali. Rohový kop na krátko našel Urbančoka, který přihrál zpět k Hodinářovi, jehož centr tečoval Němeček na kopačku Jeřábka a ten překonal ranou z malého vápna bezmocného Holého.

Zlínští vstoupili aktivně také do druhé půle. Již po pěti minutách našel Červenka přesným centrem hlavu Masaře, jeho pokus ale skončil pouze v náruči Klimeše. Domácí začali postupně víc kousat, byli to ale žlutomodří, kteří dokázali skórovat. V 79. minutě Bartolomeu vybojoval už skoro ztracený míč, naslepo našel na úrovni penalty zcela volného Červenku, který prostřelil domácího brankáře Klimeše a vrátil zlínským mladíkům dvoubrankové vedení, které vydrželo až do konce utkání a ševci si tak odváží z Vyškova tři body za výhru 3:1.

MFK Vyškov
Jan Trousil, trenér: Vidět v ligovém zápase během úvodních tří minut tři gólovky a stav nula dva, to je výjimečné i v hokeji, natož ve fotbale. Zlínští kluci z první ligy prokázali kvalitu. Bartolomeu dal gól a na dva nahrál. Brankář Holý je podržel hned na začátku. Nijak zvlášť jsme se na ně nepřipravovali. Musíme věřit ve své fotbalové schopnosti, za bojovnost mohu kluky i pochválit, a příště v Holici zvítězit a pozvat diváky na utkání s Vítkovicemi

FC TRINITY Zlín B
Bronislav Červenka, trenér: Dnes jsme odehráli velmi slušný zápas, do zápasu jsme vstoupili výborně, rychle jsme dali dva góly a měli hru pod kontrolou. Po obdrženém gólu se hra vyrovnala, přesto jsme měli do poločasu ještě dvě dobré příležitosti na vstřelení gólu. Do druhé půle jsme opět vstoupili výborně, měli dvě vyložené šance, bohužel je neproměnili. Soupeř začal hrozit z výborně zahrávaných standardních situací, ze kterých si vytvořil par nebezpečných momentu. Po třetím gólu jsme již kontrolovali hru a mohli ještě navýšit skóre. Dnes musíme kluky pochválit za jejich výborný přístup, ke kterému přidali i herní kvalitu

MFK Vyškov
J. Klimeš [-] - J. Krejčí [-] , J. Trousil [-] , D. Hodinář [-] (88. T. Netopil [-] ) - D. Němeček [-] (79. M. Holub [-] ) , M. Jeřábek [-] , L. Lahodný [-] , F. Studený [-] - M. Stříž [-] , D. Přerovský [-] , D. Urbančok [-] (60. M. Lička [-] )

T. Holý [-] - R. Bartolomeu [-] (88. M. Blanař [-] ) , T. Masař [-] (75. E. Hradil [-] ) , L. Motal [-] , T. Janíček [-] , L. Benčík [-] , Š. Chwaszcz [-] , Š. Červenka [-] , P. Hlobil [-] , R. Michálek [-] , M. Malý [-]

ŽK: 68. L. Lahodný - 65. P. Hlobil .
Místo: tráva. Počet diváků: 283. Rozhodčí: Petr Zdeněk - LÍKAŘ Petr, VOSTREJŽ Ivan.