--

Juniorka Zlína začala jaro vítězně

0

Začátek utkání rozhodl

Zlínští mladíci vstoupili do utkání aktivně a již v 7. minutě byli odměněni. Blanař přehlavičkoval obránce hostů a vyslal do úniku Chwaszcze, který se prodral do velkého vápna a střelou mezi nohy překonal hostujícího brankáře Horu - 1:0.Nedáš dostaneš platilo v 17. minutě. Nejprve hostující Bača z malého vápna Švece nepřekonal, na druhé straně o minutu později Koller vyslal přesným pasem za obranu Hradila, který jen obhodil Horu a poslal Zlínské do dvoubrankového vedení - 2:0.Za dvě minuty již ale bylo sníženo. Po standardní situaci z kruhu přehlavičkoval domácí obranu Pinkava a snížil na 2:1. Těsně před koncem poločasu vychytal výborným zákrokem přímý kop Žáka Švec a do kabin se tak šlo za stavu 2:1.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté, ale byli to právě zlínští mladíci, kteří skórovali. Michálek si na pravé straně narazil s Blanařem, následně našel přesným centrem volného Masaře a ten ranou k levé tyči nedal Horovi šanci - 3:1.

FC TRINITY Zlín B
Bronislav Červenka, trenér: Dá se říct, že rozhodla naše produktivita. Dali jsme rychlý gól, následovala brzo druhá branka, která kluky uklidnila. Musím říct, že dvakrát nás výbornými zákroky podržel gólman Švec, to vidím také jako velmi důležité.Do druhé půle jsme si řekli nějaké pokyny, které kluci začali důsledně plnit, a bylo vidět, že v tom druhém poločase jsme je prakticky do ničeho nepouštěli, kromě těch standartek, ve kterých byli opravdu nebezpeční,“

FK Mohelnice
Roman Sedláček, trenér: „Tentokrát jsem opravdu dost zklamaný z přístupu hráčů. Dělali si na hřišti, co chtěli, vůbec jsem je nepoznával a bohužel se to týká i těch zkušených. Prohrát se může, to se ve fotbale stává, ale ne takto,"

M. Švec [-] - R. Michálek [-] , O. Bačo [-] , M. Koller [-] , T. Masař [-] , L. Benčík [-] , E. Hradil [-] (78. M. Vašulka [-] ) , Š. Chwaszcz [-] , M. Blanař [-] (90. P. Gago [-] ) , P. Hlobil [-] (87. J. Mlčák [-] ) , T. Janíček [-]

J. Hora [-] - R. Kuba [-] , J. Heidenreich [-] , O. Seibert [-] , V. Fiala [-] (46. J. Kotůlek [-] ) - L. Pinkava [-] , J. Fišara [-] , D. Bača [-] - F. Žák [-] , O. Kopa [-] (46. M. Kotůlek [-] ) , L. Hapal [-] -

ŽK: 31. L. Benčík , 40. T. Janíček , 65. M. Koller , 77. T. Masař , 86. R. Michálek - 44. F. Žák , 65. O. Seibert .
Místo: Areál Vl.Marečka. Počet diváků: 75. Rozhodčí: Mikyska Jan - PODANÝ Marek, POLÁK Jiří.