Hlučín potvrdil roli favorita

39. D. Kraut (p.) , 44. J. Mac , 64. R. Sasín , 88. M. Hanus - 77. C. De
0

Závěr poločasu rozhodl o třech bodech pro domácí

Výběr trenéra Valachoviče se rozjížděl pomalu. První vzruch byl k vidění až ve 26. minutě, kdy před gólmanem Lešňovským tečoval střelu Taliána Sasín, slovenský brankář v břeclavských službách svůj tým podržel.O minutu později střílel Sasín vedle. Jihomoravané toho směrem dopředu moc nepředvedli. Ve 39. minutě byl ve vápně stažen Kraut a sudí Mrázek nařídil penaltu, kterou sám faulovaný proměnil – 1:0.Do poločasu pak Hlučínští přidali ještě jednu branku. Po rohovém kopu Sasína byl ve skrumáži nejdůraznější Mac a dotlačil balon do sítě.

Po přestávce se pěkně uvolnil Lukáš, dokonce i zakončil, avšak branku přestřelil. Chvíli na to po centru Taliána trefil brankáře aktivní Sasín. V 65. minutě vedl Hlučín 3:0. Kraut vybojoval balon, vysunul Sasína, jenž udělal kličku i gólmanovi a pohodlně zakončil.Břeclav příliš Hampla neohrožovala, nicméně i ona se branky dočkala. Trestný kop Simandla ještě skončil nad brankou, ovšem střela Carvalha už v síti. Poslední slovo měl ale domácí veterán Hanus, který přesnou hlavičkou upravil na konečných 4:1. Stalo se tak poté, co dostal přesný balon od Hudeczka.

FC Hlučín
D. Hampel [-] - J. Mac [-] , P. Žižka [-] , V. Heinik [-] , K. Hudeczek [-] - M. Foltyn [-] (88. R. Štefek [-] ) , E. Talián [-] , M. Lukáš [-] , T. Dostál [-] , R. Sasín [-] (84. M. Hanus [-] ) - D. Kraut [-] (79. G. Badalyan [-] )

MSK Břeclav
T. Lešňovský [-] - R. Svoboda [-] , M. Kurdík [-] , J. Hloch [-] , M. Wallisch [-] , T. Košut [-] - M. Vojtěšek [-] (75. D. Presl [-] ) , C. De [-] , M. Sycha [-] (46. M. Světlík [-] ) , P. Simandl [-] - J. Motyčka [-] (46. D. Netopilík [-] )

ŽK: 40. M. Foltyn , 63. J. Mac - 52. R. Svoboda , 80. M. Wallisch .
Místo: tráva. Počet diváků: 165. Rozhodčí: Mrázek Petr - BATÍK Tomáš, KOZUBÍK Jiří.