3.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Stěbořice vstoupily do sezóny tenisovým vítězstvím

11

Stěbořice už po po první půli vedly o čtyři branky. Ve druhé přidaly ještě dvě a Štítina už na konci jen snížila.

Stěbořice se ujaly čtyřbrankového vedení

Věčný postupový smolař okresního přeboru Stěbořice přivítaly na svém domácím trávníku mužstvo ze Štítiny. Zápas začal pro hosty nešťastně, když se jim hned ve 3. minutě zranil brankář Vitásek, který se srazill s protihráčem a utrpěl otřes mozku a musela pro něj přijet rychlá sanitka. Naše redakce mu přeje brzké uzdravění. Do hostující brány tak musel hráč z pole. Hned v 11. minutě odcentroval Martin Dietrich a Kokošek prostřelil brankáře – 1:0. O minutu později se dostal za hostující obranu Jamnický a nekompromisně vstřelil branku – 2:0. Ve 20. minutě ale Jamnikcý sám před hostujícím brankářem selhal, když poslal balon vedle hostuící svatyně. Po půl hodině hry po faulu na Jamnického využil pokutový kop Šindelář – 3:0. Pět minut před přestávkou našel přihrávkou pod sebe Jamnický Kokoška, který vsítil svůj druhý gól v zápase – 4:0.

Stěbořice výhru ještě navýšily

Druhý poločas už probíhal a vlastně se dohrával v pomalejším tempu. Stěbořice prostřídaly a dalky šanci skoro všem hráčům z lavičky. Štítina se přizpůsobila této hře. Přesto domácí ještě své vedení navýšili. V 56. minutě nezištně našel Kokošek Čaveru, jenž nezaváhal a popaté rozveselil domácí fanoušky – 5:0. Šestou branku domácích přidal po nezištné nahrávce Tomáše Dietricha Graca – 6:0. Hosté pak zaznamenali čestný úspěch tři minuty před koncem, když se do listiny střelců zapsal Watzlawik, který tak aspoň kosmeticky upravil skóre zápasu – 6:1.

Stěbořice jedou příští zápas do Komárova. Štítina bude hostit Březovou.

TJ Sokol Stěbořice
Ondřej Šumbera (trenér): I když se hostům nešťastně zranil na začátku brankář a muselo to s nimi zatřást. Tak si přesto myslím, že bychom vyhráli i tak, protože jsme byli herně lepším týmem.

TJ Tatran Štítina
klubový web: Početná marodka hned v prvním kole nového soutěžního ročníku a brzké střídání golmana nedovolili být domácím vyrovnaným soupeřem. Nezbývá nám, než doufat v brzké uzdravení opor a trpělivost, pracovitost a víra v lepší zítřky ostatních hráčů....

J. Losert [-] - T. Dietrich [-] , M. Šeuer [-] , V. Graca [-] (75. O. Fidler [-] ) , M. Dietrich [-] (46. F. Kramný [-] ) , R. Kokošek [-] , M. Jamnický [-] , M. Fiedler [-] , P. Čavera [-] (60. P. Fiedler [-] ) , J. Šindelář [-] (64. M. Kokeš [-] ) , P. Vavrečka [-]

M. Vitásek [-] (3. M. Sakmar [-] ) - M. Harasim [-] , O. Kurka [-] , V. Trušina [-] , P. Škroch [-] , J. Rohovský [-] , M. Lauček [-] , L. Bartusek [-] , T. Halška [-] , F. Graf [-] (46. V. Watzlavik [-] ) , J. Gattnar [-]

Hráči zápasu: R. Kokošek , P. Vavrečka .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: THIEMEL Karel - PAVELEK Karel, MEIER Milan.