5.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

--

Píšť pokračuje v přídělech

11. M. Šec , 16. J. Mac (p.) , 21. M. Šec , 25. K. Hudeczek , 29. M. Šec , 39. J. Mac , 46. M. Šec , 55. T. Kudlík , 67. K. Hudeczek
18

Píšť potvrdila roli největšího favorita soutěže a porazila o devět branek Dolní Životice.

Píšť vedla o šest branek

Píšť přivítala na svém hřišti Dolní Životice. Hned od začátku na svém hřišti zcela kralovala a hosty v celém zápase prakticky k ničemu nepustila. Píšť začala svou kanonádu po jedenácti minutách, když průniková přihrávka Foitzika našla Šece, který pokořil gólmana – 1:0. O pět minut později proměnil pokutový kop Mac – 2:0. Ve 21. minutě dostal od Foitzika Šec za obranu, který si zpracoval a přeloboval Kramného – 3:0. Za čtyři minuty opět dvorní nahravač Foitzik vyslal za obranu tentokrát Hudeczka, který si ještě obehrál dva hráče a střelou na zadní tyč zvýšil na 4:0. Po půlhodině hry vyslal za beky Hudeczek Šece, který si pohrál s gólmanem Kramným a zasunul míč do sítě – 5:0. Přestávkové skóre pak stanovil pět minut před pauzou po nezištné nahrávce od Foitzika Mac – 6:0.

Konečný účet se zastavil na devíti

Ani ve druhém poločase se obrázek na hřišti nezmenil. Brankostroj se sice poněkud zastavil, a to díky prostřídání hráčů na straně Píště. Hned zkraje druhé půle si z autu přebral balon Šec, který si povodil tři hráče a zavěsil – 7:0. O deset minut později po rohu Patrika Morice dával hlavou na přední tyči branku Kudlík – 8:0. Vraždění neviňátek zakončil v 66. minutě Hudeczek, který utekl po pravé straně a vystřelil míč na zadní tyč – 9:0. Desítku už domácí nedokázali vstřelit, ale tento zápas jasně prokázal, že Píšť je největším favotitem tohoto ročníku.

Píšť jede příštím kolo do Těškovic. Dolní Životice budou hostit Melč.

TJ Slavia Píšť
Patrik Moric (kapitán): Výsledek odpovídá hře. Jedeme dál.

FK Dolní Životice
Aleš Otipka (trenér): Píšť do této soutěže absolutně nepatří. Nic nám nedovolili. Píšť nás přejela úplně jak malé kluky.

T. Blahut [-] - T. Kudlík [-] , M. Šec [-] (75. M. Návrat [-] ) , L. Malcharek [-] (62. D. Konečný [-] ) , D. Holuscha [-] (62. M. Kupec [-] ) , P. Moric [-] (62. F. Grabica [-] ) , L. Foitzik [-] , K. Hudeczek [-] , M. Habura [-] , J. Mac [-] , M. Pawlenka [-] (70. T. Obrusník [-] )

Š. Kramný [-] - J. Leifert [-] (56. V. Otipka [-] ) , L. Štrbík [-] , O. Jasník [-] , M. Hanák [-] , L. Kunc [-] , M. Procházka [-] (89. F. Elbl [-] ) , J. Vlček [-] , M. Pumr [-] , M. Váleček [-] , V. Palyza [-]

ŽK: 10. L. Kunc .
Hráči zápasu: J. Mac , M. Šec , L. Foitzik .
Počet diváků: 170. Rozhodčí: ŠAFAŘÍK Pavel - VRBA Martin, THIEMEL Karel.