--

--

Frýdek-Místek si doma poradil se Znojmem

6

Vložené 34. kolo, které se odehrálo ve středu 25. 5., přineslo zápas Frýdku-Místku se Znojmem. Dle papírových předpokladů zvítězili domácí, kteří mají na jaře i aktuálně lepší formu, zvítězili celkem jasně 3:0, ale průběh utkání tomu nenasvědčoval.

Domácí šli do vedení

Domácí chtěli před utkáním prodloužit sérii bez porážky na sedm zápasů, což se jim i nakonec povedlo.

Skóre utkání otevřel v patnácté minutě domácí Barkov, který Frýdku-Místku zajistil i poločasový náskok 1:0.

V prvním poločase byli aktivnější domácí hráči, kteří Znojmo přehrávali, ale další branku do poločasu nepřidali.

Do kabin tak s náskokem 1:0 šli domácí hráči.

Znojmo bylo aktivní, ale jejich chyby trestali domácí

Do druhého poločasu nastoupili aktivněji hosté.

Domácí hráče v poli začali i mírně přehrávat, vytvářeli si i šance, které však nedokázali zužitkovat.

Nakonec se hosté dopustili během druhé půle pár chyb, které domácí potrestali a přidali další dvě branky.

První z nich přišla sedm minut po pauze, kdy Znojmo chtělo po přestávce se zápasem ještě něco udělat, ale prosadil se domácí Konečný a bylo to 2:0.

Hosté dál bojovali, ale už nenašli síly na zvrat, naopak v samém závěru se prosadil ještě Burgo a tři body zůstaly ve Frýdku-Místku.

MFK Frýdek-Místek
Robert Pištěk - trenér: Znojmo bylo možná malinko fotbalovější, měli i výhodu v delší regeneraci, protože hráli předchozí zápas již v pátek. My jsme však zodpovědně bránili, odebírali míče a vzešly z toho tři góly po brejkových situacích.

J. Květon [-] - P. Rubý [-] , P. Zupko [-] , M. Kovařík [-] (91. Y. Slipchenko [-] ) , D. Nieslanik [-] (70. J. Juříček [-] ) , D. Konečný [-] (84. L. Raab [-] ) , T. Barkov [-] (91. Š. Vykopal [-] ) , M. Burgo [-] , M. Velner [-] , J. Massaniec [-] , J. Blejchař [-]