--

Hlučín přestřílel Uničov

4. L. Lehnert , 13. V. Wala , 74. T. Wolf - 31. D. Bača , 46. A. Krč
0

Hlučínští fotbalisté zvládli anglický týden na výbornou. Nejprve porazili v rámci vloženého 34. kola béčko Zlína 3:1 a v sobotu doma zdolali nepříjemný Uničov 3:2.

Čtyři branky v první půli

Úvodní minuty zápasu patřili domácím, hosté nestíhali.

Už ve 4. minutě domácí Mládek poslal míč na křídlo Zajíčkovi, po jehož nezištném pasu pohodlně skóroval Lehnert.

Ve 13. minutě Hlučín zvýšil už na 2:0. Zajíček sice nastřelil břevno, ale míč se odrazil k dobíhajícímu Walovi a ten míč doklepl zblízka do sítě.

Hlučín měl nadále převahu a vytvořil si obrovské příležitosti k navýšení skóre.

Ty však zůstaly však neproměněny. A tak zčistajasna udeřili hosté.

Po hrubce Plesníka hostující Bača snížil ve 31. minutě na 1:2 a těsně před koncem prvního poločasu domácí propadli v obraně a po zpětné přihrávce vyrovnal Krč - 2:2.

Pro domácí bylo nepříjemné jít do kabin s vědomím ztraceného dvoubrankového vedení.

Domácí nakonec výhru urvali

Ve druhém poločase byl průběh zápasů vyrovnaný.

Šance byly k vidění na obou stranách, ale nakonec padl v druhé půli pouze jediný gól.

Rozhodující moment přinesla 74. minuta utkání. Po standardce domácícho Buchvaldka prodloužil míč Praus a na zadní tyči se prosadil Wolf - 3:2.

Hlučín tak slaví zisk tří bodů!

FC Hlučín
Filip Smékal - trenér: Po úvodní půlhodince bych neřekl, že to bude takový boj. Klidně jsme mohli vést pětigólovým rozdílem. Bohužel jsem neproměnili pár šancí a pak jsme navíc udělali dvě laciné individuální chyby. Za tři body jsme docela rádi, ale ze zápasu jsem docela rozpačitý.