--

--

Nové Město na Moravě doma obralo Kroměříž

8

Soutěž MSFL už se pro letošní ročník nezadržitelně blíží ke konci a v rámci svého 31. kola přivítalo zachráněné Nové Město na Moravě druhou Kroměříž. Domácí fotbalisté si na druhý celek tabulky vyšlápli a remizovali s ním 1:1.

Hosté šli do vedení

Přišli o první místo a teď nemají ani jistou druhou pozici. Řeč je fotbalistech Kroměříže, kteří dál ztrácejí body.

Hanáci zaváhali i na hřišti předposlední Vrchoviny, i když utkání se pro ně vyvíjelo lépe.

V prvním poločase se mezi střelce zapsal jen hostující Cupák, a to těsně před poločasem ve 44. minutě - 1:0.

Do kabin tak odcházeli hosté s náskokem jedné branky.

Remízový duel zajistil domácí Vícha

Domácí fotbalisté si oddychli tím, že jsou zachráněni a hosté chtěli z utkání vydolovat tři body, aby si pojistili druhou příčku.

Vrchovina však favorita o body obrala, když se o remízu zasloužil v 56. minutě svým gólem Vícha.

Domácí tak zůstavají dvě kola před koncem soutěže předposlední a hosté se ještě musí bát o druhou příčku.

SFK Nové Město na Moravě
Pavel Procházka - trenér: V zápase s Kroměříží jsme navázali na kvalitní výkon z minulého týdne ve Frýdku Místku. Soupeř byl v držení míče i kombinaci viditelně lepší. Naši hráči to kompenzovali dobrou organizací defenzívy a poctivým výkonem se snahou využívat standardních situací ke skórování. To se povedlo v 56.min., kdy srovnal hlavou Vícha. Remíza a zisk cenného bodu s týmem, který chtěl postoupit do 2.ligy bereme jako úspěch. Celá kabina zaslouží pochvalu za obětavý výkon.

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Bronislav Červenka - trenér: Bod je pro nás málo, ale hra konečně byla podle mých představ. Držení míče bylo na naší straně, měli jsme místy obrovskou převahu, dobré věci. Naopak soupeře jsme za celý zápas nepustili do žádné vyložené šance,

A. Doležal [-] - J. Batelka [-] , Z. Černý [-] , L. Hekerle [-] (54. M. Svoboda [-] ) , O. Vícha [-] , J. Novotný [-] - P. Duda [-] , P. Partl [-] (88. D. Bača [-] ) , P. Sytař [-] , D. Šteffl [-] (60. T. Trojánek [-] ) , L. Michal [-]

J. Dostál [-] - P. Zavadil [-] , O. Tiahlo [-] , Š. Vyhlíd [-] - D. Plecitý [-] (73. P. Červenka [-] ) , T. Jeleček [-] , L. Hroník [-] (79. M. Novotný [-] ) , M. Surynek [-] (68. M. Votava [-] ) , A. Houser [-] , M. Cupák [-] - C. Lhotecký [-]

ŽK: 50. L. Hekerle , 62. P. Sytař , 76. P. Duda - 86. M. Novotný .
Počet diváků: 255. Rozhodčí: DUDEK Matěj - SILNÝ Zdeněk, NÁPRAVNÍK Jan.