15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

V Doubravníku se hrálo nerozhodně

23

V Doubravníku se hrálo nerozhodně, hosté z Víru si odvezli cenný bod.

Domácí se ujali vedení

Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na svém místě. Až přišla 19. minuta a první gólová radost domácího celku, o kterou se postaral Müller Ondřej - 1:0. Domácí se pak snažili ještě své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla, takže se docházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího vítězství.

Vír ve druhé půli vyrovnal

Druhý poločas začal lépe pro hosty a v 50. minutě Jakub Sedler vyrovnal - 1:1. Poté se oba celky vrhly do útočení a chtěli ztrhnout vítězství na svoji stranu. Oba gólmani však již žádný pokus za svá záda nepustili. Utkání se tak skončilo dělbou bodů s kterou byli spokojenější hosté, kteří potřebují na 11. příčce tabulky každý bod.