24.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Rychnov doma jasně přehrál Dobrušku

5

V dobré formě hrající Rychnov předvedl doma kvalitní výkon a zaslouženě zvítezil nad Dobruškou. Hattrickem se o to hlavně postaral domácí kanonýr Roman Zajíček

Vedení Rychnova zajistil forvard Zajíček

Skóre zápasu se měnilo prvně ve 24. minutě. Po dlouhém míč do hostujícího vápna se dostal k těžké hlavičce rychnovský útočník Roman Zajíček a parádním obloučkem přehodil brankáře Pěničku a poslal domácí do vedení.

Do poločasu se již stav ukání nezměnil, a tak v druhém poločase musela Dobruška dohánět jednobrankové manko.

Domácí Zajíček zkompletoval hattrick

Vstup dod ruhého dějství vyšel domácím skvěle. Už ve 49. minutě totiž vedli o dvě branky. U pokutového území Dobrušky se odrazil míč k Vojtěchu Lihaříkovi, který se prodral až před Pěničku a zakončil přesně. 2:0.

V 67. minutě se po centru z pravé strany prosadil dnes už podruhé Roman Zajíček a upravil už na 3:0.

Jen o dvě minuty později zaznamenal domácí kanonýr hattrick. Opět to byo po akci z pravé strany, ale tentokrát si Roman Zajíček míč ještě přistrčil a následně propálil Pěničku. 4:0.

Utkání se pak jen v poklidu dohrávalo. Rychnov si tak připisuje další tři body do tabulky.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Václav Brůžek (předseda): "Naprosto dominantní výkon, kterému odpovídá i výše skóre. Soupeř měl pořádnou šanci až v 82. kdy orazítkoval břevno. Gratulace Zajíčkovi k hattricku a Lihaříkovi za produktivitu. Děkuji týmu za předvedený výkon, který musel potěšit všechny fanoušky."

SK Dobruška
Petr Jánský (trenér): "Zasloužené vítězství domácích, kteří jsou velmi dobře připraveni na jarní odvety. Nám bohužel termín a hodina výkopu po Hradeckém Majálese moc nesedla. Náš výkon neměl parametry a domácím jsme vše moc ulehčili."

T. Finke [-] - J. Kocman [-] , S. Pohl [-] , J. Kábrt [-] , Š. Vacek [-] - L. Vavera [-] , V. Lihařík [-] (80. T. Zemánek [-] ) , D. Veselý [-] (80. J. Jedlinský [-] ) , M. Drašnar [-] (74. M. Mňuk [-] ) - R. Zajíček [-] (74. J. Jedlinský [-] ) , T. Markovič [-] (62. M. Rücker [-] )