30.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2021-2022

--

Rychnov v posledním kole naděloval

20. D. Veselý , 23. T. Markovič , 25. R. Zajíček , 27. K. Žahour (vl.) , 29. R. Zajíček , 31. D. Veselý , 33. R. Zajíček , 42. D. Veselý (p.) , 73. R. Zajíček
10

V posledním kole krajského přeboru si rychnovští pořádně zastříleli. Černilov nakonec odjel s devíti inkasovanými brankami.

Domácí Veselý a Zajíček v první půli stihli hattrick

Kdo nestihl první poločas v Rychnově, tak přišel o hodně. Dá se říc, že o všechno. Domácí totiž svého soupeře deklasovali a v prvním dějství se z branky radovali hned osmkrát.

První branka přišla však "až" ve 20. minutě, kdy dokázal překonat hostujícího brankáře Dominik Veselý. 1:0.

Jen o tři minuty později se domácí útočník Tomáš Markovič prosadil proti svému bývalému klubu a zvýšil na 2:0.

Ve 25. minutě to bylo už 3:0. Rychnovský kanonýr Roman Zajíček prostřelil brankáře Nováka.

Ve 27. minutě zaznamenal vlastní branku hostující Kryštof Žahour. 4:0.

Ve 29. minutě byl brankář Novák krátký na střelu Romana Zajíčka, který zvyšoval už na 5:0.

Ve 31. minutě přidal svou druhou trefu v utkání i Dominik Veselý, když upravoval na 6:0.

Ve 33. minutě se z hattricku radoval rychnovský útočník Roman Zajíček. 7:0.

Ve 42. minutě se do šibenice trefil z pokutového kopu Dominik Veselý a i on zaznamenal v utkání hattrick. 8:0.

Čtvrtou trefu v utkání si připsal Zajíček

Je zřejmé, že po první půli bylo hotovo. Domácí za dvacet pět minut nasázeli osm branek a rozhodli utkání.

Ve druhém poločase padla jediná branka. V 73. minutě se svou čtvrtou trefou v utkání prosadil rychnovský útočník Roman Zajíček a zapsal si tak 25. branku v sezóně.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Václav Brůžek (předseda): "Dnešní utkání nemá cenu hodnotit. Výsledek mluví jasně. Gratuluji Veselému k 1. hattricku a kanonýrovi Zajíčkovi ke 3. místu mezi střelci s 25 góly. Chtěl bych poděkovat Černilovu, že k nám v zimě uvolnil dva hráče. Končí černilovský zázrak v krajském přeboru. Jedním z jeho strůjců byl Honza Chasák, který má za sebou letošní zázrak na naší lavičce. Po podzimu jsme byli odepisováni k sestupu, ale nakonec je z toho 40 bodů! Děkuji všem, kteří se o záchranu zasloužili. Zejména trenérům a hráčům."

T. Finke [-] (62. T. Tobiška [-] ) - J. Kábrt [-] , D. Effenberk [-] (46. M. Mňuk [-] ) , S. Pohl [-] , Š. Vacek [-] - M. Drašnar [-] (46. L. Vavera [-] ) , D. Veselý [-] , M. Rücker [-] (46. J. Kocman [-] ) , V. Lihařík [-] - T. Markovič [-] , R. Zajíček [-]