--

--

Kvítkovice slaví první výhru

9

Druhé podzimní kolo MSFL je za námi a se stoprocentní bodovou bilancí zůstává trojlístek Hodonín, Kroměříž a Rosice. Kvítkovice si v rámci druhého kola spravily chuť, když porazily Uherský Brod 3:1 zásluhou dvou dalekonosných střel.

Dvě dalekonosné střely a 2:0 pro domácí

Slovácký celek se v úvodní části více tlačil do zakončení, měl více ze hry, ale žádnou šanci ke skórování si nevypracoval.

Sympatickou útočnou aktivitu Broďanů otupily střely gólové a hlavně dalekonosné střely domácích Blahuty a Gerži.

První rána doprostřed brány před hostujícím brankářem Nemravou zaplavala a bylo to 1:0 ve 22. minutě.

Pět minut před koncem první půle přkvapil Gerža Nemravu ranou k tyči - 2:0.

Do kabin tak šli spokojenější domácí, kteří si další slibnou šanci nevypracovali.

Domácí si výhru pohlídali

Po změně stran mohly Kvítkovice duel několikrát rozhodnout, ale jejich kapitán Pernatskyi neproměnil penaltu nařízenou za faul Nemravy na Kuběnu, který pak selhal v další tutovce.

Broďané utkání na chvíli zdramatizovali. Po nákopu z poloviny hřiště se hlavou prosadil stoper Tkadlec - 2:1 v 83. minutě.

Veškeré naděje na bodový zisk hostů utnul v 89. minutě Rapavý, jenž po standardní situaci těžil z práce důrazného Suchého a pohotovou dorážkou upravil na konečných 3:1.

Oba soupeři tak mají z úvodních dvou kol shodně po třech bodech.

FC Zlínsko
Petr Zapalač - trenér: „Spokojený jsem s výkonem i výsledkem. Kluky musím pochválit, jak utkání zvládli. Všichni hráči, kteří šli do zápasu, plnili taktické pokyny. Byli jsme fotbalovější, více na míči, vzadu organizovanější."

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: „Zatímco první půle z naší strany ještě snesla nějaké měřítko, ve druhém poločase už jsme byli špatní. Soupeř tomu dal víc a my jsme na otočení výsledku neměli."