--

--

Druhá prohra Rosic v sezóně

8

Devátým kolem pokračovala o víkendu soutěž MSFL. Mimo jiné se čekalo, zda první Kroměříž prodlouží i nadále svoji neporazitelnost a jak zabere v Blansku léčba novým trenérem. Zajímavý duel se očekával i v Rosicích, kam přijely Kvítkovice a trochu nečekaně loupily všechny body.

Poločas bez branek

Velmi zajímavý duel se sehrál na hřišti druhých Rosic, které prozatím podlehly jen první Kroměříži.

Favoritem duelu byly tedy domácí, ale hosté se v posledních zápasech také herně i výsledkově chytily a tlačí se do popředí tabulky.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, kterému chyběla gólová tečka.

Hosté hráli velmi bojovně, nebojácně a domácích se nezalekli.

Do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Na začátku druhé půle rozhodl Gerža

V kabině se na druhý poločas lépe nabudili hosté.

Hned zkraje poločasu, ve 49. minutě, se góĺově prosadil hostující Gerža a poslal hosty do vedení - 0:1.

Nakonec se ukázala jeho branka být vítěznou, když si hosté pohlídali nulu vzadu, a to i přes závěrečný tlak domácích.

Rosice si tak připsaly druhou prohru v sezóńě a hosté se tabulkou derou kupředu.

FC Zlínsko
Petr Zapalač - trenér: „Zápas jsme zvládli velice dobře. Kluci plnili taktické pokyny, bojovali o každý míč, od začátku do konce jezdili po zadku. Makali. Odměnou jim byl velice dobrý výkon a vítězství."