--

--

Znojmo s Uničovem si body dělilo

10

Soutěž MSFL pokračovala od pátku 28. 10. již 13. kolem. Hrálo se o důležité body na špici tabulky i v nižších patrem. O důležité body se bojovalo ve Znojmě, kam zavítal Uničov. Po závěrečném hvizdu si oba týmy body dělily.

Domácí šli do vedení

Kouč hostí Jiří Balcárek v minulosti vedl fotbalisty Znojma, a tak se vracel do známého prostředí.

A byl to Uničov, který začal utkání velmi aktivně.

Během první půlhodiny si vytvořil pár slibných a minimálně dvě gólové situace, ale domácí obrana v čele s gólmanem Chmielem odolala.

Domácí tak hosty za jejich neproduktivitu potrestali. Ve 31. minutě potrestal Kilibarda chybu v rozehrávce hostí - 1:0.

Hosté si odvážejí bod

Do druhé půle opět nastoupili lépe hosté, a to s cílem vyrovnat.

Což se jim v 54. minutě podařilo, když po standardní situaci pokus Komendy ještě brankář Chmiel vyrazil, ale na dorážku Svobody už byl krátký – 1:1.

Následně mohly vyhrát oba týmy. Znojmo trefilo tyč, v závěru ve stoprocentní šanci selhal uničovský Komenda.

Zápas tak skončil 1:1 a Uničov tak počtvrté v řadě bodoval.

SK Uničov
Jiří Balcárek: Je to pro nás ztráta. Teď nesmíme podcenit poslední Vítkovice a pak si to rozdáme s Rosicemi a Kroměříží. Tým má sílu, aby utkání se silnými soupeři zvládl.