--

--

Frýdek-Místek smazal dvougólové manko

5

V posledním podzimním kole MSFL hostil Frýdek-Místek Velké Meziříčí. V utkání prohrával už 0:2, ale nakonec bral bod.

Hosté šli do vedení

Do zápasu vstoupili lépe hosté.

Už v páté minutě se Antonín Plichta dostal do zakončení na hranici ofsajdu, ale jeho pokus vyrazil Michael Gergela.

V 18. minutě se poprvé ozvali domácí. Marek Kostka poslal z levého křídla míč na hranici pokutového puntíku, ale zakončení Pavla Zupka skončilo několik metrů vedle brány.

První gól zápasu nabídla až 39. minuta, kdy hostující Dolejš poslal povedený centr na Plichtu, který se hlavičkou nemýlil - 0:1.

Tři góly v druhé půli

Ve druhém poločase se k nepřímému kopu postavili Mucha s Dolejšem. Mucha Dolejšovi míč postrčil a náš křídelník přesnou trefou navýšil skóre - 0:2 v 54. minutě.

Poté měl ještě hostující tým další dvě obrovské šance, Mirek Malata ani Petr Dolejš se však z gólu neradovali.

Domácí tým nic nezabalil.

Po příchodu Kovaříka z lavičky se jejich hra oživila.

V 72. minutě skóroval po centru v nepříliš fotbalové pozici Martiník - 1:2.

Šest minut před koncem zápasu hosté přišli o tři body. Nákop jednoho z domácích hráčů našel Rubého, který s přispěním obránce Muchy vyrovnal na konečných 2:2.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - TRENÉR: Zápas jsme měli opět jako několikrát v této sezóně dobře rozehraný, ale jak už je zvykem, tak jsme ho nedotáhli do vítězství. Před zápasem bych bod bral, po jeho průběhu si myslím, že jsme měli mít 3.